verze pro tisk

Autodoplňky, které vylepší vaše vozidlo

12. září 2012

V předním e-shopu obchod-s-darky.cz naleznete v kategorii autodoplňky mimo jiné tyto věci: Nanopodložku, na které drží jako přilepené mobilní telefony, GPS navigace či sluneční brýle, mp3 přehrávače a další předměty.

Podložku připevníte například na palubní desku či na dveře a již nebudete muset za jízdy otevírat množství přihrádek a dlouze z nich vyhrabávat drobnější předměty, které zrovna budete potřebovat použít. Na nanopodložku jednoduše například telefon položíte a díky jejímu materiálu se speciální úpravou pro maximální přilnavost se z ní ani nehne a budete ho mít stále po ruce.

Termohrnek s ohřevem

Termohrnek s ohřevem – to je solidní pomocník především na delší cesty. Chcete se v zimě průběžně osvěžovat horkou kávou či čajem a v létě naopak ledovou limonádou, či spolujezdci pivem? Nechcete stále zastavovat, abyste si koupili další vychlazenou lahev? Nerezový termohrnek zapojíte např. do autozapalovače 12V a máte na hodiny vystaráno. Udrží jak teplé, tak studené nápoje ve správném teplotním rozmezí.

Tužka na opravu laku

Tužka na opravu laku – jestliže (samozřejmě) nechcete jezdit nechávat draze opravit lak svého auta kvůli drobnějším škrábancům a poškozením, stačí vytáhnout tužku Fix it! Pro a přejet s ní přes poškozené místo. Ona ho „přemaluje“ na původní barvu vašeho laku.

Všech autodoplňků je samozřejmě dohromady větší zástup. Jsou to ideální dárky pro muže k narozeninám, svátkům, či jen tak pro radost.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online