verze pro tisk

Automobilový inzertní server TipCars

27. leden 2013

Koupě nového vozidla není nijak levnou záležitostí. Ne každý z nás má možnost investovat statisíce korun do zcela nového vozu a hledá proto různé alternativy v podobě leasingu nebo také nákupu ojetého vozidla. Ojetá auta z celé ČR nabízí inzertní automobilový server TipCars.com. Tento portál patří v současné době mezi jeden z největších na českém internetu, inzeruje přes něj velké množství autobazarů, autosalonů i soukromých osob.

Výhody online nabídky

Nabídka vozů online je výhodná v tom, že člověk, který hledá nový automobil, nemusí obíhat desítky autobazarů, vše má jako na dlani na jednom místě. Ušetří tak spoustu času a energie, nové auto si vybere z pohodlí domova. Nabídka inzertního portálu TipCars.com je velmi rozmanitá, jsou zde inzeráty nejen na ojetá auta z celé ČR, ale také na zcela nová vozidla, která jsou mnohdy dostupná za nižší ceny nežli u běžných prodejců. Dále tento inzertní server sdružuje inzerci náhradních dílů, příslušenství k automobilům nebo nabídku veteránů či poškozených aut, která lze použít třeba na náhradní díly.

Uživatel internetového inzertního portálu TipCars.com ocení nejen přehlednost webu, ale také snadné vyhledávání inzerátů aut, o něž má zájem. V levé části webu je formulář pro vyhledávání automobilů, kde stačí vyplnit několik základních kritérií ( mj. značku a druh auta, které hledáte, stáří atd.). Na základě těchto údajů se vám zobrazí všechny aktuální inzeráty, které odpovídají vámi zadaným kritériím.

Auto-moto sekce

Inzertní portál TipCars.com nabízí kromě vyhledávání vozidel i mnoho užitečných informací. Na stránkách lze najít magazín s novinkami z oblasti auto-moto, dále pak uživatelské zkušenosti s konkrétními značkami aut, testy vozů i odbornou poradnu. Máte-li potřebu sdílet své postřehy a názory s ostatními, dostanete prostor v uživateli oblíbené sekci diskuzní fórum.

Provozovatel internetového portálu TipCars.com pravidelně vydává také tištěný měsíčník TipCars speciál, kde je inzerováno více než 1.500 vozidel.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online