verze pro tisk

Autopůjčovna na Vysočině

22. červenec 2014

Bydlíte na Vysočině a potřebujete půjčit vozidlo? Pak je vám k dispozici autopůjčovna Jihlava, případně pak také autopůjčovna Třebíč. Obě dvě provozuje společnost Maxrental.

Autopůjčovna Jihlava vám nabízí kvalitní služby a spolehlivé vozy. V případě, že se vám porouchá váš automobil, případně jej nevlastníte a potřebujete na několik hodin či dní půjčit vůz, pak se kdykoliv obraťte na společnost Maxrental. Ta nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem automobilů osvědčených značek.

Společnost MAX Rental s.r.o., která zmíněné autopůjčovny provozuje, sídlí v Třebíči. Kromě klasického pronájmu nabízí klientům také operativní leasing. Ten je vhodný zejména pro firmy, které nemají vlastní vozový park. Operativní leasing umožňuje získat vozidla k dlouhodobému užívání, přičemž dochází k pravidelné obměně vozového parku.

Přistavení vozu kdekoliv v Jihlavě a okolí

Výhodou je, že pokud si objednáte auto v jedné ze zmíněných půjčoven, bude vám přistaveno na místo, které si určíte. Pokud si vůz navíc zapůjčíte na více než 15 dní, pak za tuto nadstandardní službu nebudete platit ani korunu navíc.

Objednávka vozidla online

Autopůjčovna Třebíč a autopůjčovna Jihlava pro vás mají ještě jednu výhodu. Objednání vozu si totiž zajistíte z pohodlí domova. Stačí se pouze připojit k internetu, navštívit webové stránky daných půjčoven a vůz si objednat online prostřednictvím formuláře. Nikam tak nemusíte chodit, ba dokonce ani volat.

Běžné i luxusní vozy

Na Vysočině není příliš mnoho půjčoven aut. Když už potřebujete půjčit auto, je dobré vědět, kam zamířit. Autopůjčovna Jihlava a autopůjčovna Třebíč váš problém rychle a levně vyřeší. V nabídce jsou vozy běžných značek, ale i luxusní automobily, které se hodí pro výjimečnou událost. Tou může být například svatba. Pro převoz svatebčanů na hostinu je zapůjčení luxusních vozidel přímo ideálním řešením.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online