verze pro tisk

Autozastavárna vám umožní získat peníze až do výše 80 % ceny vozidla

30. březen 2017

Získat půjčku u banky je složité. Musíte mít potřebnou bonitu, jinak vás bankovní ústav odmítne. Úvěr nedostanete tehdy, máte-li jiné, dosud nesplacené půjčky, případně jste v minulosti měli nějaký problém se splácením. Jak se dá tíživá finanční situace vyřešit, aniž byste se museli obracet na nějaké lichváře? Jako vlastníci automobilu či jiného motorového vozidla můžete využít služby autozastavárny.

Autozastavárna Zastavuz.cz nabízí půjčky oproti zástavě jakéhokoliv motorového vozidla. Od osobních a užitkových automobilů, přes motocykly až třeba po vodní skútry. Vypůjčit si přitom můžete peníze až téměř do výše aktuální hodnoty vozidla. K jeho ocenění dojde ještě před poskytnutím úvěru.

Co je potřeba k vyřízení půjčky?

Princip je jednoduchý. Stačí doložit potřebné doklady, tedy zejména technický průkaz, kterým prokážete, že je vozidlo ve vašem vlastnictví. Dále je vhodné přidat také fotografie vozidla, díky nimž dojde k hrubému zjištění jeho stavu a nastínění sumy, kterou vám za jeho zástavu půjčí. Dále je zapotřebí mít u sebe rovněž platný občanský průkaz či jiný doklad totožnosti.

Po ocenění vozidla je vyřízení půjčky již velmi rychlou záležitostí. Peníze máte k dispozici už několik desítek minut po sepsání smlouvy. O zastavené vozidlo nemusíte mít obavy, bude umístěno na parkovišti s nepřetržitou ostrahou, takže bude v naprostém bezpečí.

Žádné nahlížení do registrů dlužníků

Výhodou je, že se jedná o půjčky bez registru se zástavou. To znamená, že společnost nenahlíží do registru dlužníků, čímž se zvyšuje pravděpodobnost, že půjčku dostanete. Peníze si navíc můžete vypůjčit na vámi zvolenou dobu, délka úvěru je flexibilní. Po prvních čtyřech týdnech dochází k dennímu účtování, což je pro vás jako klienty rovněž výhodnější, neboť úvěr zbytečně nepřeplatíte.

Autozastavárna Zastavuz.cz půjčuje peníze po celé České republice. Má kamenné pobočky v Praze, Brně a Teplicích, v nichž si lze sjednat osobní schůzku ve všední dny od 10:00 do 18:00 hodin. Více informací naleznete přímo na webu, na kterém je i poptávkový formulář.

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online