verze pro tisk

Bezpečnostní a kontrolní prvky pro garáže

9. březen 2014

Garáže ve veřejných i soukromých osobách jsou zpravidla placené. Aby jej nevyužívali lidé, kteří řádně nezaplatí parkovné, je potřeba u vjezdů instalovat bezpečnostní a kontrolní prvky. Jaké jsou v tomto směru účinná řešení a kde lze jednotlivá zařízení pořídit? To se dozvíte v tomto článku.

Závory pro vjezdy a výjezdy

Ke klasickým bezpečnostním prvkům patří závory. Tato zařízení zabraňují vjezdu vozidlům, která nemají potřebné povolení. V garážích a parkovacích domech se ale závory instalují obvykle k výjezdu. Člověk, který chce se svým autem odjet, musí vložit lístek, který si při vjezdu odebral, do turniketu. Ten pozná, zda dotyčný již za parkování zaplatil.

Turnikety k odbavení

Jak už z výše uvedeného vyplývá, dalším užitečným prvkem pro garáže a parkovací domy jsou turnikety. Jejich instalací se zajistí řádný výběr peněz a také vydávání parkovacích lístků. Systém turniketů je propojený se závorami.

Systém závor a turniketů mohou doplňovat parkovací brány. Ty přispívají k ještě efektivnějšímu chodu.

Parkovací brány a turnikety od firmy Autogard

Parkovací brány, závory a turnikety v tuzemsku nevyrábí příliš mnoho firem. K dostání jsou tak především systémy zahraničních výrobců. Jednou z výjimek je společnost Autogard spol. s.r.o., která parkovací systémy a zařízení vyrábí již od počátku devadesátých let minulého století.

Firma je nabízí i prostřednictvím webu autogard.cz. Díky spolupráci s tuzemskými i zahraničními partnery dokáže nabídnout špičkové parkovací systémy, které jsou maximálně spolehlivé a účinné. Produkty od tohoto výrobce lze dnes spatřit na mnoha místech po celé České republice.

Sháníte-li opravdovou kvalitu v odvětví parkovacích systémů, navštivte web společnosti Autogard. U této firmy si zcela jistě vyberete.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online