verze pro tisk

Co dělat při dopravní nehodě?

13. květen 2014

Vždy je dobré vědět, co dělat v krizových situacích. Dvojnásob to platí v případě, že stanete účastníky dopravní nehody, nebo ji dokonce sami způsobíte. Pak mnohdy rozhodují vteřiny.

V první řadě je samozřejmě nutné zjistit, zda jsou všichni účastníci dopravní nehody v pořádku. V případě, že tomu tak není, ihned zavolejte záchrannou službu. Samozřejmostí je při vážnějších dopravních nehodách také přivolání policie.

Kromě toho je také nutné vyplnit formulář o dopravní nehodě, který vám pak pomůže vzniklou situaci řešit s pojišťovnou, která pokryje případné škody v rámci povinného ručení nebo havarijního pojištění.

Ač to není to nejdůležitější, je praktické vědět také to, co dělat s vozidlem. V případě, že vozidlo rovnou neodtáhne odtahová služba zavolaná policií, je dobré mít informace o tom, na jakou firmu se obrátit v případě, že váš automobil není pojízdný a potřebuje odtah.

Nonstop odtahová služba

Nonstop odtahové služby poskytuje například společnost AUTO Lukášek, s.r.o. Ta je nabízí nonstop v rámci celé České republiky a Evropské unie. V rámci svých služeb zajišťuje odtahy osobních i užitkových vozidel. Kromě toho zajistí i případné vyproštění vozidla, jeho opravu a vyřízení pojistné události. Vy tak budete mít o mnoho méně práce.

Je-li vůz hodně poškozený, bude se vám hodit půjčovna aut

V případě, že bydlíte v okolí Třebíče a máte zrovna nepojízdné auto, ať už v důsledku dopravní nehody nebo jiné události, pak možná potřebujete na pár dní půjčit vozidlo. Levná autopůjčovna Třebíč vám dodá kvalitní vůz, s nímž tento problém snadno a rychle vyřešíte.

Nyní už víte co dělat při dopravní nehodě. Závěrem lze snad jen popřát, abyste měli mnoho najetých kilometrů bez nehod a výše uvedené problémy se vás nedotkly.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online