verze pro tisk

Jak cestovat levně, aniž byste museli jezdit veřejnou dopravou

27. duben 2014

Pokud se chystáte vyjet někam do zahraničí, kde chcete navštívit památky a další zajímavá místa, pak zvažte to, jakým způsobem se budete přepravovat. Namísto veřejné dopravy je lepší jet svým vlastním vozidlem. V případě, že jej nemáte, pak si auto pronajměte.

Kvalitní vozidlo vám na cesty zajistí MAD autopůjčovna Praha. Ta nabízí levné krátkodobé pronájmy automobilů. Využít přitom můžete několik tříd, které jsou rozděleny dle cen – ekonom, standard nebo business.

Pohodlný způsob přepravy

A proč si raději půjčit auto, než cestovat někde v zahraničí veřejnou dopravou? V první řadě je to daleko pohodlnější. Nemusíte spoléhat na jízdní řády, dostanete se prakticky kamkoliv. Ne vždy jezdí do míst, která chcete navštívit, autobusy nebo vlaky.

Levnější cestování oproti vlakům a autobusům

Cestování vypůjčeným vozidlem je koneckonců i výhodnější z hlediska nákladů. Jen si představte, kolik dáte při výletu třeba po Rakousku za vlaky a autobusy. Zvlášť pokud pojedete s celou rodinou.

Autopůjčovna vám oproti tomu nabídne pronájem vozidla již od 505 Kč na den s tím, že pokud si půjčíte auto na delší dobu, je průměrný denní pronájem samozřejmě mnohem nižší. Pro vícečlennou rodinu je tak tento způsob daleko výhodnější.

Služby, které jsou součástí pronájmu vozidla

Při vypůjčení vozidla se nemusíte bát toho, že by automobil nebyl v dobrém stavu. K pronájmu navíc máte i další služby, jakou jsou pojištění, půjčení GPS nebo asistenční služby pro případ, že by se vám na cestách něco přihodilo.

Pronájem vozidel můžete využít nejen pro výlety do zahraničí, ale samozřejmě také v tuzemsku. A to například v situaci, kdy se vám porouchá váš automobil, máte jej v servisu a přitom potřebujete být mobilní, ať už kvůli práci nebo ve chvíli, kdy jedete za někým na návštěvu.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online