verze pro tisk

Jezdite.cz- nový portál, kde si najdete své vysněné auto

25. březen 2013

Při snaze pořídit si nová auta mnoho z nás využívá internet. Dají se na něm najít nejen zcela nová vozidla, ale také automobily, které již měli nějakého předchozího majitele. Jenže srovnání jednotlivých nabídek bylo doposud poměrně obtížné, neboť dosud prakticky neexistovaly webové stránky, které by sloužily jako katalog všech nových vozů prodávaných v České republice. To už ale dnes neplatí, neboť je zde nový internetový portál Jezdite.cz.

Srovnávání aut dle mnoha kritérií

Portál jezdite.cz je velmi šikovným pomocníkem pro všechny z vás, kteří si chtějí pořídit nové auto. Slouží především k porovnání aut od jednotlivých prodejců. Výběr můžete specifikovat tím, že si zadáte některý z mnoha parametrů, a to včetně praktického grafického porovnání. Díky tomu tak vždy naleznete přesně taková auta, která vám budou vyhovovat, pak už není nic jednoduššího nežli kontaktovat prodejce a domluvit se na nákupu nového vozidla, které vám přinese radost a užitek.

Možnost zaparkovat svá vyhlédnutá auta do pomyslné garáže

Internetový portál jezdite.cz je skutečně důmyslně řešen. Jako velkou výhodu oproti konkurenčním webům podobného charakteru zmíním například i možnost ukládat si jednotlivé nabídky, které si dle zvolených parametrů najdete, do „garáže“. Vždy, když se tak na web znovu vrátíte, abyste pokračovali v hledání svého budoucího vozidla, budete mít již připravená nová auta, která jste si vyhlédli při minulé návštěvě.

Informace o prodejcích aut v ČR

Web nabízí i další praktické funkce kromě samotného srovnání aut. Jedná se například o kompletní přehled všech prodejců vozidel v České republice. Portál se tak stává nejucelenějším webem v tomto ohledu, který lze na českém internetu najít. veškeré informace jsou navíc denně aktualizovány, a to i včetně zajímavých novinek ze světa automobilového průmyslu .

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online