verze pro tisk

Kompletní výbava pro pneuservisy

18. červen 2012

Při provozování pneuservisu se důležité mít nejen spolehlivé a zkušené zaměstnance, kteří svoji práci vždy odvedou s naprostou profesionalitou, je zapotřebí používat také špičkové vybavení.

Od zouvaček pneu až po drobné nářadí

Vybavení pneuservisu by mělo odpovídat činnostem, které daný pneuservis vykonává. Pakliže se má jednat o skutečně kvalitní servis, rozhodně by v něm neměly chybět spolehlivé a výkonné hydraulické zvedáky, dále je určitě zapotřebí, aby součástí vybavení pneuservisu byly také vyvažovačky kol, nesmírně důležité a praktické jsou také zouvačky pneumatik, bez nichž se žádný pneuservis prostě neobejde. Mezi další potřebná zařízení, která by měla být součástí vybavení pneuservisu, patří dále různá pneumatická nářadí a zařízení, která se používají pro měření geometrie kol. Výčet zmíněných potřeb, které jsou nutné pro plnohodnotný provoz pneuservis, by byl samozřejmě mnohem širší a kompletní výpis zařízení a nářadí by byl skutečně obsáhlý, nicméně uvedená zařízení jsou neprostým základem, bez něhož se žádný automechanik v pneuservisu prostě neobejde. Jako doplněk pak uvedu například také elektrické navijáky, které mohou výrazně pomoci při odtahování vozidel či pro jich vyprošťování.

Obchod s navijáky, nářadím a stroji pro pneuservisy

Kompletní zařízení a vybavení pneuservisu je nyní možné zakoupit v internetovém obchodě navijaky.net. Tento eshop nabízí kromě značkových elektrických navijáků například i zmíněné zouvačky pneumatik, hydraulické zvedáky různých velikostí a další zařízení a stroje, které jsou pro výbavu kvalitního servisu nezbytné. Majitel pneuservisu, který si svůj podnik teprve zařizuje, nebo shání nové stroje, může díky tomuto eshopu nakoupit vše velmi pohodlně, rychle a hlavně naráz, takže nebude muset obíhávat desítky různých obchodů, které obdobná vybavení pneuservisu nabízejí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online