verze pro tisk

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut: Pro jednotlivce i firmy

28. srpen 2013

Potřebujete půjčit automobil na dovolenou, výlet, služební cestu nebo kvůli tomu, že se vám porouchalo vaše vozidlo? Pak je tu pro vás nabídka společnosti Renecar- Autopůjčovna Praha. Ta nabízí možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu osobních i užitkových vozidel pro fyzické osoby i firmy.

V rámci svých služeb společnost Renecar Praha nabízí jednosměrný pronájem a také oblíbený operativní leasing. Jednosměrný pronájem je možné využít pro krátkodobé cesty po tuzemsku i do zahraničí.

Možnost online objednávky při pronájmu aut

Objednávku je možné provést online. Vybrané vozidlo vám bude v Praze přistaveno tam, kam si budete přát. V ceně pronájmu je vždy zahrnuto povinné ručení, které vyplývá ze zákona.

Dále pak také obsahuje havarijní pojištění, dálniční známku a silniční daň. V rámci ceny již budete mít zaplaceno také přistavení a odstavení vozu v Praze, asistenční službu a případně i odtahovou službu.

Operativní leasing

Další možností, kterou nabízí tato autopůjčovna Praha, je operativní leasing. Tento specifický typ dlouhodobého pronájmu vozidel je určen pro firmy i soukromé osoby.

Je ideální ve chvíli, kdy potřebujete mít k dispozici firemní auta, která budou neustále v dobrém technickém stavu. Oproti běžnému leasingu se liší v tom, že vozový park je neustále inovován.

Potřebné doklady

A jaké doklady si pro pronájem vozidel musíte připravit? Především doklady totožnosti. Bude zapotřebí mít u sebe občanský průkaz, dále pak řidičský průkaz a rovněž ještě jeden doklad totožnosti, například cestovní pas.

Doporučeno je také mít u sebe platební kartu. Objednáváte-li pronájem online, budete platit právě přes platební kartu.

Autopůjčovna Praha je spolehlivým partnerem pro ty z vás, kteří si chtějí půjčit kvalitní vůz. Kompletní ceník najdete na webu renecar.cz. Zde můžete provést také online rezervaci.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online