verze pro tisk

Na koho se obrátit, když potřebujete zajistit nové dopravní značení?

27. listopad 2015

Dopravní značení je pro silniční provoz nepostradatelnou součástí. Udává veškeré přednosti, zákazy, úpravy a změny v silničním provozu a předchází chaosu při jízdě. Co dělat, když na určité části pozemních komunikací a silnic už dopravní značení je poškozené, zastaralé, vybledlé nebo ukradené? Na koho se v takovém případě obrátit?

Kontaktujte specialistu v oboru

Dopravní značení na pozemní komunikace nemůže instalovat kdokoliv. O provedení konkrétních druhů dopravního značení se musí postarat specializovaná firma s tradicí a zkušenostmi v této oblasti. Při aplikaci samotného značení by firma měla využívat nejmodernější postupy a technologie, aby provedení splňovalo ta nejpřísnější kritéria. Mezi největší specialisty v oboru na našem trhu patří firma AZ Značky s tradicí již od roku 2006. Co všechno lze najít v portfoliu této firmy?

Realizace všech druhů dopravního značení

Společnost AZ Značky spolupracuje s řadou firem v oboru, čímž neustále zkvalitňuje své služby a také rozšiřuje nabídku svých služeb. Základní druhy dopravního značení jsou 2 a u obou druhů AZ Značky nabízí hned několik služeb.

  • Svislé dopravní značení se nachází především na okrajích silnic, na parkovištích a jiných silnicích a cestách. Jejich vzhled a provedení je stanovené zákony, stejně tak, jako jejich instalace. Proto je třeba dokonale znát právní oblast dopravního značení. Firma AZ Značky realizuje prodej, pronájem, projekty, údržbu a likvidaci pro svislé dopravní značení, vše v souladu se zákonem číslo 361/2000Sb o provozu na pozemních komunikacích.
  • Vodorovné dopravní značení se nachází přímo na pozemních komunikacích, na ploše parkovišť, ale také na soukromých pozemcích, cestách a v logistických centrech. Při aplikaci vodorovného značení využívá firma AZ Značky jednosložkové nebo dvousložkové barvy. Volba barev je vždy závislá na konkrétní zakázce a požadavcích.

Zvykejte si na změny

Každý řidič a účastník silničního provozu by měl mít o všech druzích značek na silnicích dokonalý přehled. Rozhodně byste neměli usnout na vavřínech, protože i označení se může neustále měnit a přibývat. Jaké novinky nás na silnicích čekají od ledna 2016, se můžete podívat v tomto článku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online