verze pro tisk

Největší internetový autobazar na Slovensku

20. září 2012

Nákup vozidel přes autobazary patří mezi nejoblíbenější způsoby získání automobilu. Pakliže si z nějakého důvodu nechceme, případně nemůžeme pořídit nové auto, pak právě autobazary umožňují nákup vozidla, a to za příznivé ceny. Autobazar slouží také majitelům vozidel výhodně prodat vůz, který již nepotřebují a chtějí pro něj najít nového kupce.

Na Slovensku je zdaleka nejvýznamnějším internetovým autobazarem autobazar.eu, a to už pěknou řádku let. Vozidla nejrůznějších značek zde prodává velké množství lidí, zájemci o ojetá vozidla zde tak mají na výběr z opravdu velkého množství automobilů.

Vozidla všech značek

Mezi neprodávanější značky vozidel v autobazaru autobazar.eu patří tradičně vozidla Škoda. V autobazaru lze zakoupit nové verze Octavia, ale i automobily starších modelů, jakými jsou Felicia a další. V bazaru, který je mimochodem velmi přehledně strukturován, takže si na něm zájemci najdou potřebné značky vozů velmi snadno a rychle, mohou zakoupit také auta mnohých dalších značek - Audi, Seat, Volkswagen. Nechybí zde ani nabídky na vozidla či motocykly luxusních značek, například Honda, BMW.

Další služby webu

Kromě nabídky ojetých automobilů na prodej autobazar.eu nabízí i mnohé praktické a zajímavé služby. Najdete zde seznam prodejců a jejich služeb, dále lze využít i fórum, na kterém lze s ostatními lidmi komunikovat jejich zkušenosti, nechybí zde ani chat, testy vozidel, historie a grafy cen. Příznivci automobilů a motocyklů zde najdou také obrázky ke stáhnutí, které si mohou dát jako pozadí na desktop.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online