verze pro tisk

Nemůžete sehnat pneu? Zkuste internetové obchody

29. listopad 2011

Mnoho řidičů stále nemá přezuto na zimní pneu. Nemusí to být nutně způsobeno tím, že by nevěděli, že zákon stanovuje povinné používání zimních pneumatik od počátku listopadu v případě, že je na silnicích sněhová pokrývka či náledí, ale tím, že zkrátka zimní pneumatiky nemohou sehnat. Pneu servisy a prodejny, které se specializují na alu kola a pneumatiky totiž nestíhají uspokojit poptávku.

V případě, že sháníte pneu a nikde ve Vašem okolí je nemůžete dostat, je dobré se porozhlédnout po internetu, kde je dostatek eshopů, které nabízejí všechny druhy pneu, alu kola a další příslušenství pro osobní i užitková vozidla.

Zimní pneu se dají pořídit na internetu

Jedním z internetových obchodů, který tento druh zboží nabízí, je eshop pneumatiky.cz. Ten mimo jiné nabízí zimní i letní pneu na mnoho značek vozidel, v mnoha rozměrech. Kromě toho se zde dají za výhodné ceny pořídit také kvalitní alu kola prakticky na všechny značky osobních i užitkových vozidel. U všech produktů, které jsou k dostání skladem, jsou pneu a alu kola dodány zákazníkovi již během následujícího dne. Všechny pneumatiky jsou s plnou zárukou a garancí kvality. Právě na kvalitu pneu kupovaných přes internet, je potřeba dbát. Nekvalitní pneumatiky mohou být příčinou nesprávných jízdních vlastností vozu a potažmo také mohou zapříčinit dopravní nehodu či poškození auta.

Sníh již brzy pokryje silnice v ČR

S nákupem zimních pneu je třeba si pospíšit, neboť předpovědi hlásí, že během následujících čtrnácti dnů by měla přijít první pořádná sněhová nadílka. A nemusíme snad zdůrazňovat, že vyjet na sníh v letních pneu znamená nejen pokutu, ale také obrovské riziko způsobení dopravní nehody riskování vlastního zdraví a života.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online