verze pro tisk

Nové typy pneumatik pro vaše vozidlo

30. duben 2013

Nabídka pneumatik je v obchodech velmi rozmanitá. Právě v těchto dnech přitom majitelé shánějí nejlevnější pneu na léto. Snaží se šetřit tak, aby je nové pneumatiky nestály příliš mnoho peněz, avšak zároveň byly dostatečně kvalitní.

Nové pneu od Goodyear i dalších světových značek

S bohatou nabídkou pneumatik přichází internetový obchod pneu360.cz. Ten nabízí pneumatiky od mnoha známých výrobců. V současné době již prodává také zcela nové typy pneumatik, které v eshopu poznáte jednoduše podle toho, že mají u daného produktu označený zelený štítek.

A jaké nové typy pneumatik ve zmíněném obchodě zakoupíte? Jedná se kupříkladu o značkové pneumatiky od společnosti Goodyear. Tato americká firma patří mezi vůbec největší výrobce pneumatik na světě. Každou sezonou přichází s novinkami, díky nimž je jízda na silnici pohodlnější a hlavně bezpečnější. Z novinek od této firmy lze uvést třeba pneumatiky Goodyear EfficientGrip Compact.

Nové typy pneumatik v obchodě pneu360.cz najdete také od dalších věhlasných výrobců, jakými jsou Pirelli, Continental nebo Dunlop. Jsou určeny pro osobní i užitková vozidla. Výběr pneu je skutečně rozmanitý, což platí také o cenových relacích. Jistě si zde vyberou i ti z vás, kteří hledají nejlevnější pneu.

Výběr pneumatik: hlavní roli hraje kvalita

Jak známo, při výběru pneumatik by neměla hrát cena hlavní roli. Důležitá je především kvalita a spolehlivost pneu. Je totiž nutné si uvědomit, že jedině na pořádných pneumatikách, které se nerozpadnou po prvních stovkách kilometrů, je jízda automobilem bezpečná.

Internetový obchod pneu360.cz nabízí možná nejlevnější pneu od značkových výrobců, které lze v současné době na českém internetu zakoupit. Nákup v tomto eshopu je však výhodný i díky rychlým dodávkám zboží. Objednávky jsou vyřizovány ihned. Pakliže si nové pneu objednáte do 15:00 daného dne, budou vám pneumatiky doručeny ihned následující den na vámi uvedenou adresu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online