verze pro tisk

Nové vozy Škoda se oproti jiným značkám prodávají velmi dobře

30. srpen 2014

Přestože prodej vozů v ČR i v Evropě je v porovnání s minulými roky nižší, tuzemská automobilka Škoda může být relativně spokojena. Její vozy jdou na odbyt, a to nejen v České republice, potažmo v Evropské unii, ale i v celosvětovém měřítku, i když v tom nehraje až zas tak významnou roli. V současné době jsou hitem zejména nová Škoda Fabia a také Škoda Yeti.

Nové verze Škoda Yeti s výkonnými motory i ladným designem

Škoda Yeti svým prodejem sice nepatří k nejvýznamnějším produktům automobilky, nicméně poměrně rychle u zákazníků nachází svoji oblibu. Nové vozy Škoda tohoto modelu si nyní pořídíte ve dvou verzích. První z nich je určena zejména pro městské využití, druhá se pak dobře ujímá i v terénu.

Škoda Yeti je moderním SUV, které může mít motor o výkonu až 125 kW, který představuje dieselový agregát 2.0 TDI. Na Yetim oceníte i možnost pohonu na všechna čtyři kola nebo automatickou převodovku. V neposlední řadě lze vyzdvihnout pěkný design, který je u nejnovějších verzí ještě vylepšen, a to hlavně v přední části, kdy došlo k úpravě vzhledu masky chladiče a světlometů.

Populární rodinná Škoda Fabia doznala několika změn

Velmi populární je také nová Škoda Fabia. Tento rodinný vůz v poslední době doznal několika změn. Zvenku dnes Fabia vypadá skutečně moderně, a to i díky důrazu na ostré linie. Došlo také k úpravě parametrů, kdy se nová Škoda Fabia zvětšila na šířku o necelých 10 centimetrů.

Nové vozy Škoda, které představují současné verze Yeti a Fabia, mají právem výsadní postavení v prodeji automobilů v tuzemsku. Jejich kvalitu, jízdní vlastnosti a atraktivní design oceňuje i stále větší množství zahraničních řidičů. Kvalita za příznivou cenu, i tak se dají jednoduše nové vozy Škoda charakterizovat. Právě cena je jednou z důležitých pohnutek, která by vás měla přimět k vážné úvaze o koupi vozidel značky Škoda, pokud právě přemýšlíte o novém autě.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online