verze pro tisk

Odlétáte na dovolenou? Vím, kde výhodně zaparkujete u letiště

24. únor 2012

Parkování je obecně velkým problémem, a to zejména ve větších městech. Platí to však i v případě, že se chystáme odletět na dovolenou a chceme kvalitně a přitom levně zaparkovat u letiště Ruzyně. Parkování přímo u letiště je značně drahé a musíme tak počítat s tím, že nás kvůli tomu dovolená nevyjde zas až tak levně. Existuje však i možnost parkování u letiště, které je levné a přitom stále komfortní a i přesto velice bezpečné.

Parkování levně a bezpečně

Společnost ParkovaniR7 nabízí možnost parkování u letiště Praha Ruzyně za ceny, které jsou nižší nežli ceny za stání přímo u odbavovacích hal, což není na ůkor kvality služby. Parkoviště je od haly vzdáleno jen zhruba pět minut jízdy. Každý, kdo zde zaparkuje, získá několk výhod navíc- komplexní pojištění auta na parkovišti ,což jinde není obvyklé a je v ceně parkovného, ještě bezpečnost posiluje. Dále dopravu zpět zdarma klimatizovaným Fordem na letiště tam i tranzit zdarma. Příjemné prostředí rodinné firmy.

Výhody parkování

Parkování Ruzyně v prostorách společnosti ParkovaniR7 má jisté výhody. Kromě ceny je výhodné i v tom, že cestujete pohodlně a bez zbytečné ztráty času. Nemusíte budit své přátele,aby vás v noci na letiště odvezli ,platit drahé taxi nebo ztrácet čas ve svozových autobusech CK. Cestovat vlastním autem se tak určitě vyplatí a na letiště je to pár minut. Bezpečnost celého parkoviště hlídá mimo jiné i moderní kamerový systém a protipožární ochrana je samozřejmostí. Vaše auto bude na parkovišti automaticky pojištěno. Vyřízení je jednoduché a rychlé. Objednat se můžete po telefonu. Budete tak mít ihned rezervované místo pro vaše auto.

Zaparkujte u letiště chytře, levně a pohodlně. Parkoviště u letiště Praha Ruzyně, které nabízí společnost ParkovaniR7, je oproti běžnému stání na Ruzyni výhodné a bezpečné. Dovolená se Vám tak nebude zbytečně prodražovat.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online