verze pro tisk

OneTwoGo Praha: pronájem vozidel na míru

2. leden 2013

Máte-li potíže s vaším vozidlem a nemůžete jej dočasně využívat, nebo si prostě jen chcete někam zajet, vlastníte řidičské oprávnění a nemáte vlastní automobil, je tu pro vás autopůjčovna OneTwoGo Praha. Tato společnost půjčuje osobní vozidla po Praze a celé České republice za výhodných podmínek.

Služby autopůjčovny OneTwoGo Praha

Autopůjčovna OneTwoGo Praha je pro klienty výhodná například v tom, že nabízí pronájem s tarify přímo na míru. To znamená, že každému klientovi nastaví přesně takovou cenu a podmínky, které mu budou vyhovovat. Zdaleka ne všechny autopůjčovny v České republice nabízejí jako standard takovouto službu. Vypůjčení vozidla je možné po celém území ČR, pakliže si automobil objednáte, zaměstnanci firmy vám jej přistaví na vámi určené místo. Vyzvednutí vozidla v Praze a jejím blízkém okolí je přitom zcela zdarma. Zapůjčení automobilu je velmi snadné, stačí mít u sebe dva doklady totožnosti. Při objednání lze využít telefonického spojení, firmu lze kontaktovat také přes internet. Smlouvu lze uzavřít přímo při předání vozidla, klidně v autě na parkovišti před vaším domem.

I s vozidlem, které máte vypůjčené, se můžete v určitých situacích dostat do potíží. V tomto případě vám společnost OneTwoGo Praha nabízí nonstop asistenční služby, problémy s vozidlem tak vyřešíte ihned, bez jakýchkoliv větších prodlev.

Transfery na/z letiště Praha

Často lidé řeší problém při odletech do zahraničí. Nechtějí totiž zajíždět se svým vozidlem na letiště, kde by jej museli nechat odstavené po celou dobu, kdy budou mimo republiku. I v tomto případě nabízí své služby autopůjčovna OneTwoGo Praha, neboť zajišťuje transfery na letiště. Doprava na/z letiště Praha tak již pro vás nebude problémem, stačí zavolat, objednat si službu a nemusíte již nikam chodit, vozidlo společnosti OneTwoGo Praha pro vás přijede na místo, odkud vás odveze na letiště a poté případně i zpět.

Autopůjčovna OneTwoGo Praha poskytuje vozidla nejen pro běžné klienty, nabízí také zapůjčení vozů na různé slavnostní akce, jako jsou svatby apod.

Kontakt:

Autopůjčovna OneTwoGo

Karlovo náměstí 10

Praha 2

+420 773 116 716

http://www.autopujcovnavpraze.cz/

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online