verze pro tisk

Opravy motorů a renovace dílů u zemědělských strojů a dopravní techniky

16. prosinec 2013

Zemědělské stroje a dopravní technika musejí pracovat vždy na stoprocentní výkon a zároveň musí být také plně funkční a spolehlivé. V opačném případě to firmy stojí mnoho peněz, pokud mají stroje, na které se nedá spolehnout. Čas od času se ale každý zemědělský stroj a dopravní technika porouchají a je nutné je opravit. V tuzemsku však není mnoho firem, které se touto činností zabývají. Jednou z mála kvalitních společností je firma AGM-AGROMOTOR s.r.o.

O společnosti AGM-AGROMOTOR

AGM-AGROMOTOR s.r.o. sídlí ve Velkém Meziříčí. Její vznik se datuje do roku 1990, ovšem původ má již o mnoho let dříve, a sice v roce 1949. Současná společnost AGM-AGROMOTOR s.r.o. navazuje na činnost firmy AGROMOTOR a vznikl v roce 2000. Její specializací jsou: generální oprava motorů, renovace dílů, opravy dopravní techniky a vyvažování.

Generální oprava motoru

Generální oprava motoru je velmi důležitá k tomu, aby zemědělská technika a stroje dobře fungovaly a byl na ně spoleh. Zmíněná společnosti provádí generální opravy motorů Zetor a Liaz přímo ve svém podniku, ovšem je schopna zajistit i opravy mnoha zahraničních značek, kupříkladu Iveco, Mercedes atd.

Renovace dílů

Firmy, které používají zemědělské stroje, si u společnosti AGM-AGROMOTOR s.r.o. mohou zajistit také renovace dílů. Provádějí se renovace klikových hřídelí, motorových skříní, hlav motorů a válců a další opravy a renovace dílů.

Opravy dopravní techniky

Kromě toho se společnost specializuje také na celkové opravy dopravní techniky, od výměny motorů, až po drobné detailní práce. Zajištěna je montáž i demontáž strojů, a to i přímo v sídle či provozovně zákazníků.

Vyvažování

Jako jedna z mála tuzemských firem společnost AGM-AGROMOTOR s.r.o. zajišťuje i potřebné vyvažování hřídelí, rotorů a dalších rotačních součástek, které se nacházejí v dopravní technice a zemědělských strojích.

Pokud chcete vědět více o činnosti společnosti AGM-AGROMOTOR s.r.o., navštivte její webové stránky agm-agromotor.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online