verze pro tisk

Opravy pneu u BestDrive

25. červen 2012

Poškozená pneumatika patří mezi nejčastější závady na vozidle. Ani v případě kvalitní pneumatiky řidič nemá jistotu, že nedojde k jejímu proražení či nějaké deformaci. V případě zjištění špatného stavu či poškození pneumatiky v žádném případě nevyjíždějme na vozovku a ihned přistupme k výměně pneumatiky.

Síť pneuservisů BestDrive

Výměnu pneumatiky můžeme nechat na některém z pneuservisů. Dobře se o vás postarají například v pneuservisech BestDrive. Zde se provádějí výměny a opravy pneu na vozidlech všech značek. Síť poboček pod značkou BestDrive je rozeseta po celé České republice, v současné době mohou řidiči využít některou z více než 70 provozoven a další stovky franšízových prodejen a servisů. Díky tomu, že jsou pneuservisy BestDrive skoro na každém rohu, je oprava a výměna pneumatik snadno a hlavně rychlou záležitostí.

Se špatnou pneumatikou nikdy nevyjíždějte

Nekvalitní pneumatiky mohou velmi snadno zapříčinit dopravní nehodu, která může mít nedozírné následky pro vás, vaše spolujezdce i další účastníky silničního provozu. Jakmile dojde k proražení pneumatiky, nebo zjistíte, že pneu nemá takovou kvalitu, jakou by měla mít, pak raději ihned zajeďte do pneuservisu a nechte si ji opravit či zcela vyměnit.

Opravy pneu a eshop BestDrive

Velká síť pneuservisů BestDrive, která navazuje na dřívější síť Barum, je tu pro vás. Nejbližší pobočku si můžete najít na webových stránkách společnosti-bestdrive.cz. Ty zároveň fungují i jako eshop, v němž si můžete zakoupit nové pneumatiky a další příslušenství pro vozidla. Na pobočkách BestDrive pak můžete kromě opravy pneu žádat i mnohé další služby pro motoristy.

Na opravu pneu nebudete čekat zbytečně dlouhou dobu

Ve vašem okolí jistě funguje vícero pneuservisů, které dokáží vyměnit špatné pneumatiky za nové. Je však otázkou, jak dlouho takováto výměna může trvat. Některé, zejména menší pneuservisy totiž nemají takovou kapacitu a počet lidí, aby zvládli nával zákazníků. U pneuservisů ze sítě BestDrive však máte jistotu, že budete obslouženi rychle a kvalitně. Díky bohatým zkušenostem a dostatečnému počtu odborně vyškoleného personálu je oprava pneu rychlá a bezproblémová, s vozidlem a novými pneu tak můžete vyjet na silnici už v brzké době poté, co pneuservis BestDrive navštívíte. Máte-li problémy s pneumatikami, zajeďte do pobočky pneuservisů BestDrive a přesvědčte se, že oprava pneu může být skutečně maličkostí, která vás nerozhodí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online