verze pro tisk

Pár rad pro výběr kvalitního auta z bazaru

11. květen 2012

Autobazar je dnes k vidění skoro na každém rohu. Oproti dřívějšku však dnes v autobazarech povětšinou narazíme na kvalitní automobily, v jejichž případě se není třeba obávat vložení svých investic do nákupu. Autobazar totiž nabízejí ojetá auta, která mají dobrý technický stav a nejsou zas moc stará. Neplatí to samozřejmě bez výjimky, ale pakliže si chceme koupit kvalitní vůz, za který ale nechceme dávat částku jako za nové auto, pak je nákup v autobazaru tou nejlepší volbou.

Nekupujme auto přes inzerát, raději zajděme do autobazaru

Proč se vyplatí zajít si vybrat auto do autobazaru namísto toho, abychom si jej sháněli od kupců někde přes inzerát? V první řadě zde máme jistotu, že auto bazar nám nabídne jen vozidla, která mají jasně uvedený původ a předchozího majitele, v žádném případě si tak nepořídíme nějaké kradené auto, u něhož by nám po čase hrozilo, že nám jej policie zabaví. Pakliže vybíráme ojetá auta v kvalitním autobazaru, nemělo by se stát ani to, že vozidlo bude mít na tachometru nesprávný, dolů upravený počet najetých kilometrů. Zde však obvykle nebývá nežli důvěřovat, neboť jako laici jen těžko poznáme, zda byl kilometrovník přetočen či nikoliv.

Vozidlo je potřeba si nejprve vyzkoušet

Pakliže chceme mít jistotu, že námi vybraný automobil z autobazaru bude skutečně kvalitní, měl by nám bazar umožnit zkušební jízdu, při které poznáme, zda má vozidlo nějaké vady v jízdních vlastnostech. Ideální je, pokud si na zkušební jízdu pozveme odborníka, nejlépe tedy nějakého automechanika. Ten vůz prohlédne a upozorní nás na případné problémy, které vůz má.

V neposlední řadě je potřeba si při nákupu vozidla v autobazaru zkontrolovat veškerou dokumentaci ke kupovanému autu a také řádně prostudovat smlouvu, na jejímž základě auto kupujeme.

Autoesa

Všechny uvedené záležitosti by neměly být problémem například u autobazaru Autoesa, který je zkušeným prodejcem ojetých vozidel v České republice. Nabízí kvalitní ojetá auta, která jsou prodávána za velmi příznivé ceny v porovnání s konkurencí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online