verze pro tisk

Parkování u letiště Václava Havla na parkovišti, které je výborně střežené a navíc levné

13. únor 2013

Chystáte-li se v nejbližší době letět do zahraničí, pak určitě budete řešit otázku, kde zaparkovat vaše vozidlo tak, aby vás parkování nevyšlo nijak draze a zároveň vozidlo bylo v bezpečí po celou dobu, kdy budete mimo republiku. Dojet a automobilem k letišti není žádným problémem, ten však obvykle nastává právě ve chvíli, kdy hledáte nějaké vhodné místo k zaparkování u letiště. Parkování přímo ve vyhrazených zónách na letišti před terminály je drahé a ne každý je ochoten za něj zaplatit. Pokud naopak odstavíte svůj vůz někde v centru Prahy, máte to na letiště ještě pořádný kus cesty. Zlatou střední cestou je parkování u letiště Václava Havla u společnosti parkovanir7, která provozuje parkoviště s velmi kvalitními službami a za výhodné ceny.

Pohodlný parking pouhých pět minut od letiště

Parkování na letišti se společností parkovanir7 se vám jednoznačně vyplatí. Nebudete platit tak horentní sumy jako v případě parkování přímo u terminálů, přesto to k odletové hale budete mít jen cca 5 minut. Ani ty však nestrávíte chůzí, na místo vás doveze klimatizovaný mikrobus ihned poté, co vozidlo zaparkujete a vyřídíte si všechny nezbytné záležitosti. V ceně parkovného u společnosti parkovanir7 je komplexní pojištění proti krádeži. Parkoviště je však maximálně bezpečné, neboť je neustále střeženo moderním kamerovým systémem, který je nainstalován po celém jeho prostoru. Parkoviště u letiště je navíc také oploceno a zamyká se. Funguje 365 dní v roce nonstop, takže jej můžete využít kdykoliv. Na parkovišti je vybudována také potřebná protipožární ochrana, která ještě vylepšuje bezpečnost odstavených vozidel.

Třikrát nižší ceny nežli parkování u terminálů

Zajímají vás ceny, za něž lze využít parkování na letišti Václava Havla u společnosti parkovanir7? Pak vězte, že jsou až třikrát nižší nežli stání přímo před terminálem. A to už rozhodně stojí za úvahu. Oceníte také rychlé služby, vyřízení všech formalit pro parkování je otázkou maximálně několika minut poté, co k parkovišti dorazíte. Stání pro vozidla je velmi prostorné, je tak jen minimální riziko, že zde svůj vůz nezaparkujete. Společnost, která dané parkoviště u letiště provozuje, navíc nabízí také dětské autosedačky zdarma, zapůjčení startovacího zařízení nebo zařízení pro dohuštění pneumatik, vše samozřejmě také bez příplatků.

Jak vidíte, zaparkovat se dá u letiště Václava Havla velmi rozumně, levně a pohodlně. Díky tomu se můžete k letišti bez obav vydat se svým vozem, aniž byste museli mít obavu o jeho odcizení či poškození v době, kdy budete v zahraničí.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.8 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online