verze pro tisk

Potřebujete peníze? Neprodávejte auto, stačí ho dát na nějaký čas do zástavy

15. leden 2015

Každý z nás se někdy může dostat do tíživé finanční situace. Někdo ji řeší klasickou půjčkou, někteří lidé se pak raději zbaví nějakého majetku. Často padne volba na osobní automobil. Pokud i vy řešíte obdobný problém, pak vězte, že není třeba auto hned prodávat v bazaru. Jestliže jste přesvědčeni o tom, že peníze za nějaký čas budete mít, stačí jej dát na nějakou dobu do zastavárny.

Získáte peníze a nepřijdete o auto

Zastavárna aut je výhodným řešením v okamžiku, kdy potřebujete rychle vyšší obnos peněz, ale zároveň se nehodláte svého vozidla vzdát nadobro. Jde vlastně o to, že si oproti automobilu vypůjčíte peníze, které musíte do určité doby s příslušným poplatkem vrátit. Jakmile je zaplatíte, dostanete automobil zpět. Některé firmy, jako například tato Zastavárna aut Praha, nabízí dokonce i možnost, kdy můžete během zástavy automobil i nadále využívat, takže jste po celou dobu pojízdní a nemusíte se spoléhat na veřejné dopravní prostředky.

Za vozidlo obdržíte peníze ve výši až 80% hodnoty automobilu

Autozastavárna Praha poskytuje krátkodobé i dlouhodobější zástavy vozidel. Suma, kterou si na základě smlouvy o zástavě vypůjčíte, přitom může dosahovat 70 – 80% hodnoty vozidla. To je procento, které běžně zastavárny a autobazary nenabízejí.

Vyřízení je snadné a rychlé

Celý proces zastavení vozidla je velmi jednoduchý. Stačí přinést potřebné doklady, které stvrzují, že jste skutečně majiteli automobilu. Následně bude vyhodnocena cena auta dle jeho aktuálního stavu. Pakliže ji odsouhlasíte, dojde ihned k sepsání smlouvy. Celé to obvykle trvá maximálně pár desítek minut.

O auto se během zástavy nemusíte obávat

Pokud bude auto po dobu trvání zástavy v rukou firmy, pak se v žádném případě nemusíte bát toho, že by došlo k jeho odcizení či poničení. Autozastavárna Praha má pro vozidla připraveny hlídané prostory, kam se nemůže dostat žádná nepovolaná osoba.

Před tím, než se do zastavárny vydáte, doporučuji si vše řádně promyslet. Měli byste mít jistotu toho, že vozidlo stihnete včas a řádně vyplatit zpět. V případě, že přeci jen nestihnete lhůtu, není na místě panika. Zástavu lze po dohodě prodloužit, a to za mírný poplatek.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

P3gQiIZSckZp

sobota, 6. srpen 2016
17:20

A wonderful job. Super helpful intnmrafioo.


Napsal: P3gQiIZSckZp [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online