verze pro tisk

Potřebujete rychle vůz? Zajděte do autopůjčovny

29. březen 2012

Ve chvíli, kdy nemáme k dispozici vlastní vůz, což se může stát prakticky kdykoliv, je dobré vědět, zda se v našem okolí nenachází nějaká autopůjčovna. Půjčovny vozidel dnes bývají většinou v každém středně velkém městě. Výhodu mají samozřejmě ti z nás, kteří bydlí v Praze, Brně, Ostravě či jiném velkém městě v ČR. Pakliže například zadáte v internetovém vyhledávači pojem Autopůjčovna Praha, pak se vám zobrazí poměrně velký počet společností, které tuto službu poskytují.

Oblíbené značky, které se vyskytují v autopůjčovnách

Ještě před tím, než si sjednáme zapůjčení vozu, je na místě si promyslet, jakou značku bychom chtěli. Běžnými značkami, kterými obvykle každá autopůjčovna disponuje, jsou Škoda, Ford či Renault. V některých autopůjčovnách si lze ale bez problémů vypůjčit také luxusní vozy, jejichž pořizovací cena se v prodejnách automobilů pohybuje třeba i kolem milionu korun.

Autopůjčovny poskytují i možnost dlouhodobého pronájmu

Solidní autopůjčovna poskytuje krátkodobé i dlouhodobé pronájmy vozidel. Před uzavřením smlouvy si přesně zjistěte, jaké jsou podmínky pro dočasné užívání automobilu, kolik budete například platit za pohonné hmoty, ujeté kilometry apod. Důležité je také pojištění.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online