verze pro tisk

Připravte svůj vůz na zimu a pořiďte si kvalitní autobaterie

22. říjen 2011

V zimních měsících je potřeba mít v automobilu kvalitní autobaterii, díky níž lze vůz nastartovat i během krutých mrazů. Každý řidič, který podcenil přípravu na zimu, jistě láteřil v momentě, kdy po ránu za žádnou cenu nemohl svůj vůz nastartovat. Jako naschvál se takováto situace stává zrovna ve chvíli, kdy spěcháme. Příčinou toho, že auto nejde uvést do provozu, může být právě špatná autobaterie.

Historie autobaterií Sznajder

Mezi přední výrobce autobaterií patří firma Sznajder. Autobaterie Sznajder se na světlo světa dostaly poprvé již v roce 1925, od té doby se jich prodaly miliony kusů. Jen v roce 2009 dosáhla produkce autobaterií Sznajder úctyhodného počtu více jak 1 milion kusů. Díky dlouholetým zkušenostem se tyto autobaterie řadí mezi nejužší špičku v rámci těchto produktů.

Propracovaná konstrukce a moderní technologie

Autobaterie Sznajder se vyznačují několika zásadními přednostmi. Díky svojí propracované technologii a konstrukci mají vysoký startovací proud a minimalizované ztráty proudu, což má za následek fakt, že řidič bez problémů nastartuje za každého počasí. Autobaterie Sznajder mají dlouhou životnost, což jistě majitel vozu velmi ocení.

Nákup autobaterií Sznajder

Autobaterie od firmy Sznajder lze nyní zakoupit za výhodné ceny u společnosti Nekvinda, a to i přes její internetové stránky nekvinda-obchod.cz. Pořídíte zde autobaterie v kapacitách od 46 do 230 Ah. Jsou tak určeny pro běžné vozy i pro těžkou techniku. Všechny typy autobaterií jsou skladem, expedice objednaného zboží tak probíhá do 24 hodin.

Připravte svoje auto na zimu důkladně. Autobaterie Sznajder Vám zajistí, že nebudete mít při ranních mrazech problém se startováním.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online