verze pro tisk

Rady pro řidiče - jak si sjednat povinné ručení, jak odhlásit vozidlo a další

16. září 2011

Praktické rady pro motoristy lze nalézt i na internetu. Zdaleka nejpopulárnějším tématem, které řidiči motorových vozidel hledají, je otázka povinného ručení. Povinné ručení je zákonem stanoveným pojištěním, které si musí sjednat každý majitel dopravního prostředku před tím, než vyjede na silnice. Díky tomuto druhu pojištění jsou pak pojišťovnou hrazeny náklady vzniklé v souvislosti s dopravní nehodou.

Rady ohledně povinného ručení

Nejzajímavější informace, které se jistě hodí všem začínajícím i zkušenějším řidičům, naleznete na internetovém portále lepsiruceni.cz a také v novém internetovém magazínu oruceni.cz. Pokus si vrátíme k otázce povinného ručení, dozvíte se zde mimo jiné i praktické rady a návody, jak podat výpověď povinného ručení a přejít bez jakýchkoliv problémů k jiné pojišťovně.

Portály s praktickými radami pro řidiče

Otázka přechodu k jiné pojišťovně je v posledních měsících velmi aktuální, neboť se vznikem nových pojišťoven se značně zvýšila konkurence a nyní lze uzavřít povinné ručení u mnoha pojišťoven za velmi příznivých podmínek. Je však třeba ukončit smluvené povinné ručení u předchozí pojišťovny. A jak to udělat, s tím Vám poradí právě zmíněné dva internetové portály. Ty přináší mimo jiné i praktické návody, jak se dělá kupní smlouva na auto, jak provést odhlášení vozidla, co je ekologická daň apod.

Doporučujeme

Povinné ručení od DIRECT Pojišťovny

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online