verze pro tisk

Sekční vrata: hlavní přednosti sekčních garážových vrat

22. duben 2013

Sekční garážová vrata, ať už se jedná o klasická vrata pro domácí garáže nebo průmyslová vrata, jsou dnes nejběžněji využívaná. Oproti ostatním typům vrat totiž přinášejí mnohé výhody. Z cenového hlediska jsou navíc poměrně dostupná. Levná a přitom kvalitní garážová vrata nabízí kupříkladu společnost Univers. Jedná se o sekční garážová vrata značky DoorHan. Jejich příznivá cena je krom jiného dána i tím, že nejsou dovážena z ciziny, vyrábějí se přímo v České republice.

Sekční vrata nezabírají žádný prostor

Sekční garážová vrata mají obecně tyto vlastnosti. V první řadě jejich majitelé oceňují snadné a pohodlné ovládání. Vrata se během provozu zasouvají pod strop garáže, což v praxi znamená, že při manipulaci není zapotřebí volného prostoru před vjezdem.

I proto jsou vhodná pro garáže, které přímo sousedí s jinými objekty, případně navazují na dopravní komunikaci či chodník. Ovládání vrat se provádí ručně či pomocí dálkového ovládání nebo spínače, který je zabudován v jejich těsné blízkosti.

Dobré těsnící vlastnosti

Sekční garážová vrata jsou výborným řešením i z toho důvodu, že velmi dobře těsní. Zavřená vrata dokonale izolují vnitřní prostor garáže od venkovního prostředí. Neuniká skrz ně zbytečné teplo, které je akumulováno v garáži, proto jsou vhodná také pro vytápěné garáže.

Životnost sekčních vrat

Sekční garážová vrata jsou dnes vyráběna z moderních materiálů. Lamely jsou bytelné, jejich výplň zajišťuje již zmíněné dobré tepelně izolační vlastnosti.

Díky kvalitním materiálům se dá říci, že má tento typ vrat nejdelší životnost v porovnání s ostatními typy. I při každodenním používání sekční vrata vydrží po mnoho let, aniž by došlo k jejich významnějšímu poškození.

Variabilita provedení

Sekční vrata jsou obvykle vyráběna přímo na míru dle potřeb zákazníků. Ti si tak mohou sami zvolit, jaká budou mít vrata velikost, tvary a také barevné provedení. Garážová vrata DoorHan od společnosti Univers jsou vyráběna v mnoha barevných provedeních a tvarech, je možné si objednávat také atypické tvary a rozměry.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online