verze pro tisk

Soutěž o nový vůz Volkswagen up!

24. září 2012

Prodejce Volkswagen Česká republika připravil pro letošní podzim zajímavou soutěž o auto Czech it up! . Mohou se jej zúčastnit všichni fanoušci facebookové stránky Volkswagen Česká republika. Hlavní cenou je nový Volkswagen up!, ve hře jsou však i další atraktivní ceny.

Podmínky soutěže

Jaké jsou podmínky soutěže? Soutěž probíhá od 14.9.2012 až do soboty 13.10.2012. Každý den se na facebooku objeví fotografie vozidla Volkswagen up!, která bude pořízena na území České republiky. Soutěžící pak budou muset označit, kde byla fotografie pořízena, a to na slepé mapě ČR. Kromě toho budou položeny také doplňující otázky, za něž půjde získat bonusové body. Ty soutěžící také získá za vložení speciálního kódu, kde bude vystaven na vozech Volkswagen up! u jednotlivých prodejců značky Volkswagen v České republice. A kdo vyhraje? Samozřejmě ten, který získá největší počet bodů. Celkem je možné vložit 30 tipů.

Výhry

Hlavní výhrou je nový vůz Volkswagen up!. Soutěžící, který skončí na druhé pozici, získá možnost tento vůz využívat po dobu jednoho měsíce, třetí pak bude moci s vozem Volkswagen up! Jezdit celých čtrnáct dní. Výherci na čtvrtém až třicátém místě získají milé dárky z nabídky Volkswagen Lifestyle.

Vzhledem k tomu, že soutěž již probíhá, neváhejte a zapojte se do ní co nejrychleji. Stále je tu velká šance vyhrát skvělý nový vůz Volkswagen up!. Stačí se stát fanouškem stránky Volkswagen Česká republika a můžete začít! Vyhraj auto Volkswagen up!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online