verze pro tisk

Střídat luxusní auta a platit minimum? Dnes už není problém

24. říjen 2014

Také si říkáte, jak je možné, že stále více lidí jezdí v luxusních automobilech? Nemusí to být zrovna tím, že by tito lidé tolik bohatli. Jenom jsou chytří a dokážou si pořídit automobil za výhodných podmínek. Ty nabízí operativní leasing.

Srovnání operativního leasingu s klasickým leasingem

Ptáte se, co je operativní leasing? Představte si klasický leasing na vozidlo. Automobil splácíte v pravidelných měsíčních splátkách v určité sumě až do doby, než je celý leasing uhrazen. Auto se pak stává vaším majetkem.

Operativní leasing funguje jinak. Vozidlo zde nepřechází do vašeho vlastnictví. Splátky platíte dle smluvené dohody až do chvíle, než operativní leasing z vlastní vůle ukončíte. Může to tak trvat klidně celé roky. Výhodou je, že jsou splátky nižší v porovnání s běžným leasingem, ale například i financováním vozidla pomocí úvěru. Na konci leasingu, pokud máte o vozidlo zájem, zaplatíte pouze rozdíl mezi pořizovací a garantovanou cenou.

Ideální řešení pro firmy

Operativní leasing je mimořádně vhodný nejen pro soukromé osoby, ale také pro firmy, které nechtějí, či nemohou investovat stovky tisíc či celé miliony korun do vlastního vozového parku naráz. Peníze, které by takto jinak okamžitě utratily, mohou naopak investovat do rozvoje. Vozový park lze navíc při operativním leasingu postupně střídat. I po letech tak jezdíte v nových vozech, které mají potřebnou kvalitu, jsou bezpečné a moderní.

Nejlevnější operativní leasing vychází samozřejmě na vozy nižší a střední třídy. Je zde ale možnost střídat luxusní auta a přitom platit minimum peněz? Ano. A to je právě jedna z velkých předností operativního leasingu.

Srovnání financování u vozidla BMW

Jako příklad toho, že i za luxusní vozidla není třeba platit nějak horentní měsíční splátky, si proveďme porovnání cen pomocí srovnávače financí společnosti LeasePlan Go. Tato společnost patří k předním poskytovatelům operativních leasingů.

Za luxusní vozidlo BMW 530d XDrive Sedan zde za operativní leasing zaplatíte měsíčně jen něco málo přes 20.000 Kč. Pokud byste platili klasický leasing, vyšplhala by se suma přes 24.000 Kč, v případě platby hotovostně pak dokonce přes 27.000. A to je značný rozdíl, že?

Společnost LeasePlan Go je v jednom ohledu na trhu výjimečná. Kromě klasických vozů, mezi něž se dají zařadit automobily české značky Škoda, totiž nabízí operativní leasing také právě na luxusní vozidla- BMW, Audi či Mercedes. A to za výhodných podmínek, jak jsem naznačil v příkladu. Takže pro jaké řešení se rozhodnete vy? Chcete jezdit v luxusním autě a platit minimum? Vyzkoušejte operativní leasing a uvidíte, jak je to snadné.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online