verze pro tisk

Využití spediční databanky pomáhá zvýšit efektivitu autodopravy

28. prosinec 2012

Víte, jaký je nejhorší sen majitele spediční firmy? Jednoznačně myšlenka, že jeho kamiony budou brázdit tuzemskou a evropské země nenaložené, nevytížené. V dnešní době naštěstí není problém sehnat si rychle a bez potíží náklad tak, aby kamion nejezdil nevytížený. Dopravci a spediční firmy totiž mohou využít moderní evropskou databázi logintrans.cz. Tato spediční databanka jim umožňuje sledovat situaci okolo volných nákladů a opravních zakázek po celé Evropě.

Firmy snadněji vytíží své kamiony

Spediční databanka zjednodušuje práci všem spedičním firmám. Pomocí ní si totiž mohou rychle najít volné náklady, kterými zaplní svá vozidla, jež by jinak musela jet zpět do firmy prázdná. Logintrans.cz má však i mnoho dalších výhod. Pakliže se do ní firmy zaevidují, mohou si zjistit nejen volné náklady, ale i volná nákladní auta po celém území Evropy. Tuto spediční databanku tak mohou využít nejen samotné spediční firmy, ale také výrobci a obchodníci, kteří hledají pro převoz svého zboží nějakého kvalitního, levného a hlavně v daný okamžik dostupného dopravce. Systém je neustále aktualizován.

Spediční databanka na 30 dní zdarma

Logistika je u dopravních a spedičních firem velmi důležitá. Díky spediční databance logintrans.cz si mohou denně najít nové náklady a tím si zajistit dostatečné vytížení svých vozidel, logicky pak také zvyšují své zisky. Logintrans.cz je vlastně synonymem pro slovní spojení „efektivní autodoprava“. Výhodou je, že majitelé firem si mohou spediční databanku logintrans.cz vyzkoušet prvních 30 dní zcela zdarma. Zjistí tak, zda je pro ně tento systém výhodný či nikoliv.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online