verze pro tisk

Zajištění komfortu pro profesionální řidiče

24. listopad 2012

Majitelé firem, které se zabývají přepravou zboží, by měli věnovat mimořádnou pozornost tomu, aby jejich firemní vozidla byla vždy v dobrém technickém stavu. Jedině tak zajistí, že firma bude mít dostatek klientů a zároveň bude panovat spokojenost také mezi řidiči, kteří vozidla používají. Právě řidiči jsou velmi důležitou součástí firmy a jejich spokojenost a dostatečné pohodlí vede k tomu, že firma bude prosperovat.

I řidiči musejí čas od času odpočívat

Mnohé firmy, které se zabývají logistikou a přepravními službami, svým řidičům neposkytují zrovna dobré pracovní podmínky. Stačí si vzít takový detail, jako je možnost odpočinku po náročné jízdě. Pakliže řidič přijede do prostoru firmy po několikahodinové jízdě a nemá si kde odpočinout, rozhodně to pro něj není příjemné. Majitel takové firmy by určitě měl zajistit nějaké odpočinkové místo, kde řidič bude mít teplo, bude si zde moci udělat svačinu, případně se i na chvilku natáhne na pohovku.

Zařízení odpočívárny pro profesionální řidiče

V zimních měsících je důležité takovéto prostory dobře vyhřívat. K tomu se dají použít například účinné teplovzdušné agregáty, které dokáží skvěle nahradit klasické topení. Tyto agregáty se běžně využívají v průmyslových objektech, lze jimi ale v případě potřeby vytápět třeba i kanceláře a mnohé další objekty.

Mnoho firem se zabývá stěhovacími službami. Stěhováním objektů a věcí z nich se zabývá kupříkladu slovenská společnost zew.sk. Ta pro stěhování poskytuje kvalitní služby, jejichž součástí je i odvoz nábytku a dalších věcí v kvalitních stěhovacích vozech, které řídí zkušení řidiči. Jiné firmy zase zaměstnávají řidiče, kteří vozí nové pneumatiky do firem, jejichž změřením je prodej pneumatik. Je mnohdy překvapivé, že právě tito řidiči používají špatné a nevyhovující pneumatiky, přestože právě oni by měli vědět, jak je důležité používat kvalitní letní nebo zimní pneu pro to, aby bylo minimalizováno riziko způsobení dopravní nehody.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.4 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online