verze pro tisk

Automobil z dílny proslulé Škodovky, jemuž zaručeně neodoláte...

26. březen 2019

Na svět už přišlo spoustu zajímavých modelů, Škoda Felicia nebo Fabia jsou ale ozvěnou dávné minulosti. Dnes patří pódium úplně jiné krásce, která nabídne skvělé jízdní vlastnosti a komfort pro všechny generace. Škoda Scala je zajímavou novinkou, která se po zásluze stane hitem roku 2019.

Pojďme si ji proto trochu blíže představit. Vůz s kombinovanou spotřebou pod pět litrů na sto kilometrů, šesti airbagy a například asistentem rozjezdu do kopce je výborným parťákem nejen pro delší vyjížďky mimo město.

Elegance se spojila s perfektní aerodynamikou

Škoda auto Scala je štíhlou krasavicí, která nabídne vynikající smysl pro detail a špičkovou aerodynamiku nejen díky zakrytému podvozku. Kvalitní ocelová kola, nesmí chybět ani klimatizace a tempomat, v základní výbavě je také detekce chodců, díky které předejdete případným kolizím při snížené viditelnosti.

Poznávacími znaky jsou i plně diodové svítilny a trojúhelníkové světlomety. Nástupce populárního Rapidu si tak rozhodně nebere servítky a útočí na nejvyšší příčky. Je trochu širší než právě Rapid, má ostřejší rysy a nabídne také – po sklopení zadních opěradel – 1410 litrů úložného prostoru. Víkend na chatě se vším, co jste chtěli vzít s sebou, zkrátka žádné kompromisy!

Cena je úměrná vybavení, nadefinujte si požadavky

Jaké si to uděláte, takové to budete mít – diskuze kolem ceny nové Škody Scala je hlavně otázkou standardní nebo nadstandardní výbavy. Vše je k mání a své nové auto si tak můžete přizpůsobit přesně na míru svému původnímu přání.

Výhodou je jistě spoustu místa na zadních sedadlech, které ocení hlavně pamětníci proslulého modelu Octavia. Nakonec, značka Škoda má takovou tradici, že by byla přeci velká škoda jí nedat šanci, že?

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online