verze pro tisk

Automobily Land Rover a Range Rover

24. září 2012

Již více než šedesát let se vyrábí automobily značky Land Rover. Tato značka má velkou tradici zejména na Britských ostrovech, kde koneckonců také začala její v roce 1948 její výroba, u nás je oblíbená až v posledních dvaceti letech, kdy došlo k uvolnění trhu a začala se k nám dovážet i auta zahraničních automobilek. V současné době Land Rover vyrábí automobily hned v několika řadách, krom jiných Land Rover Defender, Land Rover Freelander nebo Land Rover Discovery. Pod automobilku patří také značka Range Rover, která aktuálně vyrábí vozy Range Rover Evoque, Range Rover Sport, Range Rover Armoured.

Aktuálně vyráběné modely Land Rover

Land Rover Defender patří mezi nejtradičnější verze. Jedná se o vozidlo, které prošlo během let výraznou proměnou. Tou poslední byla změna faceliftu v roce 2007. Velmi úspěšným modelem značky Land Rover je také Range Rover, u něhož jde dnes již o třetí generaci, dokonce čtvrtá generace se pak vyrábí u modelu Discovery. Mezi nejnovější modely značky Land Rover patří Range Stormer. Jedná se o sportovní model, mnohými je označován jako nejsportovnější vůz, který kdy automobilka Land Rover vyrobila. Zajímavostí je, že u modelu Range Stormer byl vůbec poprvé použit systém Terrain Response.

Prodejce vozidel Land Rover a Range Rover

Zájemci o vozidla značky Land Rover a Range Rover si mohou vyhledat detailní informace na webových stránkách oficiálního prodejce, a to na drese jaguar-landrover-praha.cz. Zde se dozvědí nejen o cenách jednotlivých modelů, které se v současné době prodávají, ale také podrobnosti o jednotlivých typech vozidel a jejich charakteristice. Firma, která tyto vozy prodává, poskytuje také autorizovaný servis.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online