verze pro tisk

Autopůjčovna Czechocar má pobočky po celé ČR

18. září 2011

Majitelé automobilů se občas dostanou do svízelné situace. V momentě, kdy je jejich vůz nepojízdný a potřebují jej dát na několik hodin či dokonce dní k opravě do autoservisu, musejí hledat náhradní řešení, aby se mohli například dostat do práce či jet na třeba na víkend na chatu či na dovolenou.

Jak vybírat autopůjčovnu

V tomto případě nejlépe pomůže autopůjčovna. V České republice dnes působí poměrně velké množství autopůjčoven. Dobrá autopůjčovna se pozná nejen podle nízkých cen, ale také například dle toho, jaké vozy svým zákazníkům nabízí či jaké služby navíc k půjčení auta poskytuje.

Autopůjčovna Czechocar

Mezi tradiční a velmi kvalitní patří autopůjčovna Czechocar. Ta na českém trhu funguje již od počátku devadesátých let minulého století. Má velmi spolehlivý vozový park, v němž jsou kvalitní automobily k zapůjčení. Výhodou této autopůjčovny je fakt, že má pobočky prakticky ve všech středně velkých a velkých městech po celé zemi. Automobil od Czechocar si tak můžete zapůjčit například v Praze, Brně, Ostravě či Českých Budějovicích. Autopůjčovna nabízí možnost vrátit pronajatý vůz i mimo území České republiky, a to v rámci EU.

Výhodné podmínky při zapůjčení vozu

Snadná dostupnost vozů a výhodné podmínky pronájmu automobilu jsou hlavními přednostmi této autopůjčovny. Autopůjčovna Czechocar nabízí k pronájmu vozy velmi dobré kvality a spolehlivosti. Vůz si mohou zapůjčit i lidé, kteří zde tráví dovolenou a nemají vlastní automobil. Jako bonus tato autopůjčovna připravila speciální Cestovní program, který v sobě zahrnuje slevu až do výše 15% zaplacené částky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online