verze pro tisk

Autopůjčovna v Praze, kde při zapůjčení vozu platíte 6 dnů, 7. den je zdarma

8. prosinec 2014

Potřebujete půjčit vozidlo a hledáte levné řešení? Pak vám své služby nabízí Autraum.cz – nejlevnější autopůjčovna v Praze. Její nabídka je pro vás zajímavá hned z několika důvodů.

Tím zásadním, je cena. Jen těžko seženete v Praze firmu, která vám krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení vozů nabídne levněji. Když se k tomu navíc přidá akce, kdy za 6 dnů pronájmu máte 7. den vozidlo k využití zdarma, není skoro co řešit.

Všechna vozidla jsou pojištěná

Autopůjčovna Autraum v Praze však není jen o ceně. Můžete si být jisti, že vám zapůjčené auto bude po celou dobu pronájmu sloužit spolehlivě. A když se náhodou něco stane, nebojte se. Všechny automobily jsou pojištěné. Navíc jsou pojištěni také všichni pasažéři a vy jako řidiči.

Na výběr jsou menší vozy i auta luxusních značek

K dispozici jsou vozy několika oblíbených značek. Pro méně náročné z vás jsou zde například automobily Hyundai i20 či Škoda Fabia druhé generace, autopůjčovna však disponuje také luxusnějšími vozy Audi A5.

Přistavení vozu v Praze zdarma

Důležité je zmínit, že vám firma Autraum přistaví vůz zdarma, a to kdekoliv na území Prahy. Můžete si jej tak objednat přímo k vám domů. Pokud chcete vozidlo přistavit mimo oblast Prahy, je to možné za mírný poplatek v rámci celé České republiky i v jiných evropských zemích.

Autopůjčovna je v provozu nonstop

Neplatíte zde žádný rezervační poplatek. Služeb autopůjčovny Autraum přitom můžete využít v jakoukoliv denní i noční hodinu, je otevřena nonstop. Jako pravidelní klienti budete odměněni v podobě 10% slevy při třetím a každém dalším zapůjčení.

Výhodný dlouhodobý pronájem pro firmy

Autopůjčovna Autraum nabízí kromě krátkodobých pronájmů také dlouhodobější, které jsou ideální zejména pro firmy. Díky tomu nemusí mít vlastní vozový park a své finanční prostředky tak mohou vložit přímo do rozvoje společností.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online