verze pro tisk

Autopůjčovna West Car Praha

22. květen 2012

Na obchodní cesty, rodinné dovolené či na nepravidelné jízdy se dá využít služeb autopůjčovny. Ty poskytují automobily všem lidem, kteří mají oprávnění řídit, tedy mají řidičský průkaz. Nejvíce autopůjčoven nalezneme samozřejmě v Praze, kde je nejčilejší dopravní ruch.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel

Rodinná autopůjčovna Praha West Car je firmou, která poskytuje auta k pronájmu již od roku 1989. Automobily si zde mohou lidé půjčit na kratší i delší časový úsek. K zapůjčení vozidla je potřeba kromě řidičského oprávnění mít s sebou také občanský průkaz, příslušnou hotovost na dobu pronájmu ( případně aktivní platební kartu) a objednávku pronájmu.

Kvalitní vozy, které procházejí pravidelnými servisními kontrolami

Objednávky u autopůjčovny West Car Praha mohou probíhat online, a to na internetové adrese autopujcovna-west-car-praha.cz. Klienti si mohou vybírat z kvalitních vozů, které pravidelně procházejí servisními prohlídkami v autorizovaných servisech. Zákazníci mají na výběr z mnoha značek, pronajmout si tak mohou například vozy Škoda, Renault, Volkswagen, ale i luxusní značky, jakými jsou třeba BMW či Audi.

Vždy v perfektně připraveném automobilu

Zmíněná autopůjčovna Praha si zakládá především na dobrém a vstřícném přístupu ke klientům a také kvalitě vozového parku. Za zmínku stojí, že všechna vozidla jsou ihned pro každém pronájmu uvedena do nejlepšího stavu, procházejí kontrolou a dochází také k vyčištění interiéru. Díky tomu má každý zákazník jistotu, že zapůjčený vůz bude v perfektním stavu po technické i vizuální stránce.

Kde autopůjčovnu West Car Praha najdete

Autopůjčovna Praha West Car sídlí nedaleko letiště Praha- Ruzyně, konkrétně ve Veleslavínské ulici č. 17 v Praze 6. Hledáte-li kvalitní autopůjčovnu Praha, pak využijte nabídky rodinné firmy Autopůjčovna West Car Praha.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online