verze pro tisk

Autosedačky Maxi Cosi: Pohodlí a bezpečnost pro vaše děti

18. říjen 2013

Při nákupu autosedačky pro děti je vhodné vybírat spíše osvědčené produkty, které jsou dostatečně vyzkoušené a s nimiž mají lidé dobré zkušenosti. Příkladem kvalitních produktů, které se obecně těší velké oblibě, jsou autosedačky Maxi Cosi.

Bezpečnost autosedaček Maxi Cosi

Základem úspěchu autosedaček Maxi Cosi je především to, že výrobce klade maximální důraz na bezpečnost. Všechny produkty totiž mají vyřešenu nejen základní ochranu, ale také zvýšenou ochranu před bočními nárazy, které často ostatní autosedačky nereflektují, přestože jsou to právě boční nárazy, jež způsobují nejvíce potíží při dopravních nehodách.

Upevnění sedačky

Autosedačky Maxi Cosi mají dobře řešenu také problematiku upevnění. Využit je zde například systém IsoFix, který zajišťuje, že se autosedačky ani při živější jízdě a případné nehodě prakticky ani nepohnou a děti jsou tak v naprostém bezpečí.

Samozřejmě ani ta nejkvalitnější autosedačka vám nikdy nezaručí, že se při dopravní nehodě něco nestane. Proto je potřeba dbát na bezpečnost jízdy, obzvláště tehdy, vezete-li v automobilu dítě.

Komfort pro děti

Další předností, kterou se autosedačky Maxi Cosi mohou pyšnit, je maximální komfort. Díky regulátoru úhlu sezení mají děti vždy dostatečné pohodlí, takže je ani při delších cestách nebolí páteř, hlava nebo nohy. Autosedačky lze navíc v průběhu toho, jak dítě roste, vyndat a zvětšit tak prostor pro dítě.

Prodej autosedaček Maxi Cosi

Špičkové autosedačky Maxi Cosi zakoupíte v internetovém obchodě babyandgo.cz. Pakliže bude hodnota vašeho nákupu nad 1.000 Kč, autosedačka Maxi Cosi vám bude dodána zdarma, bez placení poštovného. Všechny produkty jsou v obchodě skladem, což je nezbytná záruka rychlého dodání objednaného zboží. Kromě dodávky zasílací službou lze využít také některé ze tří výdejních míst v rámci České republiky.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online