verze pro tisk

Autoservis a prodejce náhradních dílů v Uherském Hradišti

13. leden 2013

U každého vozidla se občas stane, že se v něm něco porouchá. Závady se mohou týkat motoru, elektroniky, ale také vzhledu automobilu. Je jasné, že častěji se poruchy vyskytují na vozidlech staršího data výroby, nicméně nevyhýbají se samozřejmě ani relativně nových vozidel. V případě, že váš automobil nefunguje tak, jak by měl, je zapotřebí pokud možno co nejrychleji vyhledat nějaký autoservis, kde odborníci zanalyzují závadu a provedou nezbytnou opravu vozidla.

Kvalitních autoservisů je v tuzemsku dostatek. Rozdíly mezi nimi mohou spočívat ve službách, které nabízejí a samozřejmě také v cenách, za něž opravy provádějí. Jednou ze spolehlivých firem, která nabízí komplexní služby, je Autoservis Uherské Hradiště - ADEKO CZ. Tato firma funguje již od konce devadesátých let. Původně se zabývala pouze prodejem náhradních dílů na vozidla značky Škoda, dnes už působí jako autoservis pro všechny běžně dostupné značky a typy vozidel. Kromě toho prodává také náhradní díly na automobily - viz autodíly Uherské Hradiště.

Přehled služeb autoservisu ADEKO CZ

Autoservis Uherské Hradiště- ADEKO CZ vám pomůže v situacích, kdy je zapotřebí na vašem vozidle provést nějaké mechanické či autoelektrikářské opravy. Dále firma provádí také klasický servis, výměnu autoskel, diagnostiku motorů, plnění klimatizačních jednotek vozidla. Autoservis zcela jistě využijete také před tím, nežli se svým vozidlem zamíříte na státní technickou kontrolu. V neposlední řadě pak společnost Autoservis Uherské Hradiště - ADEKO CZ nabízí také zajištění odtahové služby v případě, že je váš porouchaný vůz zcela nepojízdný. V případě, že bude porucha na vašem automobilu vážnější a bude zapotřebí jej v servisu nechat třeba i několik dní, bude vám zapůjčeno náhradní vozidlo tak, abyste nebyli zcela nepojízdní. V servisu si lze také pořídit nové náhradní díly pro váš automobil.

Tradici, kvalitní a rychlé služby za solidní ceny - to vše nabízí společnost Autoservis Uherské Hradiště - ADEKO CZ.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online