verze pro tisk

Cadillac: Oblíbené modely luxusních vozů

16. březen 2014

Značka Cadillac je jednou z vlajkových lodí společnosti General Motors. Jde o prémiovou značku, která nabízí luxusní vozidla pro nejnáročnější zákazníky. Značku Cadillac u nás prodává firma A. Charouz spol. s.r.o. Právě u ní si můžete objednat všechny aktuálně vyráběné modely. Mezi nejoblíbenější přitom patří Cadillac CTS Sedan a také Escalade.

CTS Sedan: Pro zážitek z jízdy

Vozy Cadillac se ve všech svých modelových řadách dají zařadit mezi luxusní automobily. Jde o vozy, které mají oproti běžným cestovním vozům nadstandardní vybavení. Poskytují však nejenom maximální komfort, ale umožňují i dynamickou jízdu, z níž má zážitek každý skutečný milovník automobilů.

Přesně takto lze charakterizovat oblíbený CTS Sedan. Jde o vůz, který má sportovní design. Je tak skvělou volbou hlavně pro mladé lidi, kteří milují rychlost. V nových verzích má CTS Sedan zabudovanou špičkovou technologii, díky níž je zážitek z jízdy ještě umocněn. Kromě jiného jde o pětistupňovou automatickou převodovku, kterou ocení i ti nejnáročnější řidiči. Její velkou předností je zejména přesnost a rychlost řazení.

Spokojení budete také s vnitřní výbavou, kterou Cadillac CTS Sedan disponuje. Ta je propracována do nejmenších detailů. Nechybí zde například nejmodernější displej, díky němuž máte při jízdě veškeré informace snadno po ruce. Součástí výbavy je i navigační systém, CD přehrávač nebo perfektní hudební systém s osmi reproduktory.

Cadillac Escalade: Elegance do terénu

Model Cadillac Escalade je perfektním řešením pro ty z vás, kteří potřebují výkonný terénní vůz, jemuž nedělají problém ani náročnější podmínky. Escalade patří ve své třídě ke skutečné špičce. Oceníte u něj mimořádně silný a spolehlivý motor, který dosahuje výkonu přes 400 koní. K dispozici je šestistupňová automatická převodovka.

Cadillac Escalade je velmi prostorným terénním vozem. Bez problémů se do něj vejde až 8 lidí, přičemž i při maximálním obsazení nabízí velký prostor pro zavazadla.

Ten se dá navíc v případě potřeby ještě zvětšit tím, že odklopíte zadní sedačky. Escalade je mimořádně praktickým vozem, jemuž ale nechybí potřebná dynamika, která je ostatně typická pro všechny modely značky Cadillac. ¨

Kde najdete informace o značce Cadillac a prodeji vozů?

Navštivte prodejny nebo internetové stránky společnosti A. Charouz spol.s.r.o. Na webu cadillac-praha.cz se dozvíte veškeré podrobnosti o výše uvedených i dalších modelech této oblíbené luxusní značky. Firma Charouz je výhradním zástupcem této značky, navíc provádí pro vozy Cadillac servis.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online