verze pro tisk

Chystáte se prodat svůj vůz? Využijte výhodného výkupu aut

4. červenec 2014

Jak chytře prodat automobil, abyste na tom neprodělali a zároveň nemuseli čekat dlouhé týdny? Využijte služeb společnosti, která se specializuje na výkup aut.

Prodej přes bazar je zdlouhavý

Prodat v dnešní době automobil není zas tak snadné, jak se možná někteří z vás domnívají. Bazary jsou jich doslova plné. I v momentě, kdy vám vaše vozidlo umístí k prodeji, nemáte zdaleka jistotu, že o něj někdo projeví zájem. V bazaru pak může stát klidně i několik měsíců. Logicky se pak snižuje jeho hodnota, bazar vás tlačí, abyste jeho cenu snížili.

Výkup aut, kdy za prodej dostanete peníze na ruku

Řešením je nabídnout jej firmě, která přímo nabízí výkup automobilů. Vozidlo, pokud je alespoň v nějakém solidním stavu, vám ihned vykoupí a dá vám peníze v hotovosti. Dokonce s ním ani nemusíte nikam jezdit. Kvalitní firma si pro vůz přijede klidně až k vám domů.

Přesně takovouto službu nabízí firma AUTO-VÝKUP-PRAHA. Ta uskutečňuje výkup automobilů zejména v Praze a Středních Čechách, ovšem v případě domluvy není problém zajistit výkup i v dalších částech České republiky.

Nemusíte se starat ani o odhlášení vozidla

Za vozidla platí v hotovosti. Vystaví vám kupní smlouvu, navíc na vlastní náklady zajistí i všechny potřebné úkony, které jsou spojeny s odhlášením a převodem vozidla. Vy sami se tak o nic nemusíte starat. Svoje vozidlo prodáte rychle, bez potíží a hlavně za solidní cenu, která odpovídá aktuální situace na trhu s automobily. Kompletní výkup a s ním spojené náležitosti obvykle trvají méně než půl hodiny.

U zmíněné společnosti můžete prodat nejen osobní, ale i užitková vozidla, a to auta všech značek a typů.

Tento způsob prodej automobilu se zdá být tím nejlepším řešením. Je jen na vás, zda se svého auta budete zbavovat celé týdny, nebo už za pár hodin budete mít penízky v kapse a budete se moci poohlédnout třeba po novém vozidle.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře


Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'dis1.website' in 'field list'


Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 179

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/18039/virtual/www/domains/vozidla.info/conf/functions_general.php on line 187
Povinné ručení - srovnání online