verze pro tisk

Co dělat, když se nám rozbije autosklo

29. únor 2012

Velmi nepříjemnou záležitostí pro každého majitele vozidla je to, když mu praskne autosklo. V tomto případě je potřeba urychleně zajet do servisu a autosklo si nechat vyměnit. S rozbitým či prasklým sklem je totiž jízda v autě riziková, nehledě na to, že prasklá autoskla lákají zloděje, kteří tak mají usnadněný přístup do vozidla a mohou bez potíží vzít vše, co jim v autě přijde vhod.

Výměnu autoskel můžete provést v nákupních centrech

Rozbije-li se Vám zadní, přední či boční autosklo, pak můžete využít služeb společnosti AUTOSKLO EXPRESS. Tato společnost má své pobočky v několika nákupnách centrech v Praze. Výhodou je, že výměna autoskla je zde rychlá a pobočky navíc mají otevřeno každý po dobu 12 hodin. Vzhledem k tomu, že firma má na pobočkách k dispozici autoskla pro většinu běžných značek vozidel skladem, probíhá oprava autoskla vskutku rychle a bezproblémově. U poboček je také k dispozici parkování zdarma.

Expresní výměna prasklého autoskla

Prasklá či jinak poškozená autoskla patří mezi nejčastější závady na vozidlech. Je proto dobré vědět, kde si autoskla můžeme nechat vyměnit. Díky společnosti AUTOSKLO EXPRESS můžete mít vyměněná autoskla během pár hodin.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online