verze pro tisk

Dacia představuje spolehlivé a cenově dostupné vozy

27. leden 2015

Značka Dacia si mezi řidiči v posledních letech získala velmi dobré renomé. Ti z vás, kteří zvolí některý z jejích modelů, se mohou těšit na spolehlivý vůz, který jim dobře poslouží po mnoho let. Oproti konkurentům jsou navíc vozy Dacia cenově dostupnější.

Z historie značky

Abyste lépe pochopili, proč značka Dacia vyrábí levné a přitom spolehlivé automobily, do kterých se vyplatí investovat peníze, je třeba nahlédnout trochu do její historie.

Jde o původně rumunského výrobce, který začal vozy vyrábět už v polovině 60. let minulého století. Od počátku za ní stála automobilka Renault. Přesto se dříve její vozy netěšily moc velké popularitě. Teprve od počátku nového tisíciletí, kdy značku zcela převzal Renault, se kvalita vozů značně zvýšila. Dnes jde o jednu z nejvýznamnějších automobilek na území bývalého východního bloku.

Rodinné vozy za bezkonkurenční ceny

Mottem značky je vyrábět spolehlivé automobily, které budou dostupné širokým vrstvám obyvatel. Oproti západním konkurentům se cenové rozdíly u jednotlivých typů aut liší mnohdy v řádech statisíců korun ve prospěch Dacie. Díky Renaultu došlo k výrazné změně v designu vozidel a také ke zkvalitnění jejich jízdních vlastností a komfortu pro majitele.

Automobilka v současné době nabízí několik modelů. Velmi oblíbená je kupříkladu Dacia Lodgy. Jde o rodinný vůz, který se vyznačuje mimořádně velkým zavazadlovým prostorem. Velmi úspěšná je na trhu také Dacia Logan, další z řady rodinných vozidel. Právě na rodinné vozy se Dacia specializuje.

Prodejce vozidel Dacia v ČR

Vozidla této původem rumunské značky zakoupíte i v České republice. Významným prodejcem je u nás společnost Dacia Praha, jež nabízí všechny aktuálně vyráběné modely. Kromě toho prodává i náhradní díly. Prodejnu firmy najdete v Helsinské ulici 166/2 na Praze 5. Podrobnosti o nabízených vozech a službách najdete také na webových stránkách prodejdacia.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online