verze pro tisk

Díky tekutým stěračům budete mít dokonalý výhled z auta i za silného deště

3. prosinec 2014

Při silném dešti se stává, že elektrické stěrače vašeho vozidla nestíhají odstraňovat kapky a vy tak máte zhoršený výhled. To zvyšuje riziko způsobení dopravní nehody. Díky novince v podobě tekutých stěračů však tento problém snadno odstraníte.

Využití principu nanotechnologie

Tekuté stěrače využívají principu nanotechnologie. Jejich nanesením se na skle vytvoří neviditelná hydrofobní vrstva, která je schopna odpuzovat vodu. Dešťové kapky tak ihned sjedou po skle. Díky tomu máte neustále dokonalý výhled, a to i v okamžiku, kdy je déšť velmi intenzivní.

Nanotechnologie se dnes využívá v mnoha oborech. V posledních letech se výrazněji prosazuje i v běžném životě. Používá se například k impregnaci oděvů a obuvi. Díky schopnost odpuzovat vodu se logicky našlo využití také v automobilovém průmyslu. Nyní máte i vy možnost vyzkoušet si, jak nanotechnologie pomáhá, a to díky neviditelným tekutým stěračům.

Tekuté stěrače zlepší viditelnost

Díky tekutým stěračům bude jízda v nepříznivém počasí bezpečnější. Viditelnost v dešti se jejich nanesením na sklo zvyšuje přibližně o třetinu v porovnání s využíváním klasických stěračů. To logicky přináší i lepší reakční schopnosti řidiče při jízdě.

Napomáhají k čistotě skel

Nano tekuté stěrače je vhodné využít ještě z dalšího důvodu. Přispívají totiž ke snadnější údržbě skel. Ta se méně znečišťují, neusazuje se na nich prach či hmyz. Nanášení je velmi jednoduché a vrstva přitom účinkuje až po dobu jednoho roku. Nesetře se ani v okamžiku, kdy s vozidlem zajedete do myčky, nevadí jí ani mráz či sníh.

Tekuté stěrače je vhodné kombinovat s klasickými elektrickými stěrači. Při rychlejší jízdě však kapky stékají ze skla tak rychle, že už použití elektrických stěračů není zapotřebí. Pokud je však přeci jen zapnete, nemusíte se obávat toho, že by došlo k narušení nano vrstvy.

Kvalitní tekuté stěrače vydrží až 30 tisíc kilometrů

Vysoce kvalitní tekuté stěrače pořídíte v internetovém obchodě nano-concept.cz. Tento produkt má garantovanou dlouhou životnost, stěrače na jedno nanesení vydrží až 30 tisíc kilometrů jízdy. Řidiči tento moderní prvek velmi oceňují a souhlasí s tím, že přispívá k lepšímu pocitu z jízdy a napomáhá k bezpečnosti.

Nákup tekutých stěračů není nijak nákladnou záležitostí. Jedno balení pořídíte za necelých 900 Kč, přičemž vám vydrží opravdu dlouhou dobu. Nano Concept stěrače jsou navíc oproti mnoha konkurenčním produktům koncentrovanější, díky čemuž vám balení vydrží déle a stěrače budou maximálně účinné. Jedná se o německý výrobek, který je chráněn patentem. Dlouhá životnost a kvalita stěračů je stvrzena certifikátem. Díky propracované technologii se ale rozhodně nemusíte obávat toho, že by vás tyto tekuté stěrače zklamaly, jsem si téměř jistý, že tomu bude právě naopak.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online