verze pro tisk

Doplňky, které vylepší váš karavan

11. červenec 2014

Každý rok v létě vyrážím s celou rodinou na výlet. K autu připojím karavan a během dovolené pak nemusím řešit, kde se na cestách ubytujeme. Nedávno jsem zjistil, že i kvalitně zařízený vůz se dá obohatit o různé praktické doplňky pro karavany.

Příslušenství ke karavanům je nepřeberné množství. Ať už se jedná o vybavení do interiéru, nebo například nářadí, jež mi pomáhá ve chvílích, kdy se na voze či v něm něco porouchá. Stejně tak se pro obytné auto dají bez problémů pořídit i důležité doplňky, jako jsou zrcátka apod.

Příslušenství ke karavanu jsem sehnal na internetu

Při hledání obchodu, kde bych se mohl porozhlédnout, jaké doplňky pro karavany jsou vlastně k dostání, jsem narazil na internetové stránky eshop.hykro.cz. Tenhle obchod nabízí celou řadu produktů. A jedna ze sekcí se věnuje právě příslušenství ke karavanům.

Nutno říci, že jsem byl příjemně překvapen tím, kolik zboží se zde pro můj obytný vůz dá pořídit. Neváhal jsem a hned jsem se porozhlédl po karavanu, co by se na něm asi tak dalo vylepšit. A kupodivu jsem zjistil, že je toho docela dost. Oni i ty nejmodernější karavany nemají úplně vše. Čas od času se navíc leccos rozbije. Takže jsem si pro jistotu koupil do zásoby pár věcí, krom jiného také náhradní panty na dveře či sklo pro případ, že se mi během cest rozbije zrcátko.

Raději nakupte do zásoby

Pokud vyrážíte na cesty karavanem, rozhodně doporučuji se podívat na zmíněný web a raději si pořídit příslušenství do zásoby. Nikdy nevíte, co se vám během jízdy i stání porouchá a rozbije. Někde na trase už může být na shánění potřebných věcí pozdě. Nemám tím na mysli jen náhradní kola. I takový detail, jako je třeba pant u vstupních dveří, se u karavanu může lehce poškodit. Když budete mít po ruce náhradní a k tomu i potřebné nářadí, pak si s opravou hravě poradíte a můžete vesele pokračovat ve vaší cestě.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online