verze pro tisk

Garážová vrata: LOMAX představuje vrata v imitaci dřeva

28. srpen 2013

Společnost LOMAX, která byla založena v roce 1992, je v současné době jedničkou na tuzemském trhu mezi výrobci garážových vrat. Aktuálně nabízí špičková garážová vrata v imitaci dřeva.

Imitace dřeva se výborně hodí k moderním domům

Imitace dřeva je u garážových vrat stále oblíbenější variantou. Stále více majitelů rodinných domů dává přednost přírodním materiálům. Vznikají tak domy, které jsou konstruovány hlavně ze dřeva.

Jejich součástí je často vestavěná garáž. Pro garážová vrata samozřejmě není zrovna ideální, pokud jsou vyrobena přímo ze dřeva. V tom případě je pak dobré využít alespoň náhradu, kterou představují právě garážová vrata LOMAX v imitaci dřeva.

Skvěle zapadnou do kontextu vzhledu celého objektu. Na první pohled pak v žádném případě nepoznáte, že nejde o přírodní dřevo.

Proč zvolit právě garážová vrata LOMAX v imitaci dřeva? Nejen kvůli pěknému vzhledu. Tím, že jsou vyrobena z kvalitních materiálů, jsou maximálně bezpečná.

Jejich překonání tudíž není tak snadné jako v případě, že byste vstup do garáže měli vyřešen obyčejnými dřevěnými vraty.

Odolná garážová vrata s dlouhou životností

Garážová vrata LOMAX navíc mají dlouhou životnost. Jsou schopny bez větších problémů plnit svoji funkci po mnoho let.

V případě, že se přeci jen porouchají, není problém je okamžitě reklamovat u výrobce. Na vrata od firmy LOMAX se vztahuje dlouholetá záruční lhůta, běžně 10 let na vratová křídla a minimálně 5 let na pohony.

Pokud chcete kvalitní garážová vrata v imitaci dřeva, pak zvolte některý z produktů od českého výrobce LOMAX. Získáte špičkovou ochranu pro svoji garáž, která navíc z hlediska designu skvěle zapadne do prostoru vašeho domu.

Firma dále prostřednictvím svého webu lomax.cz nabízí také vjezdové brány, ploty a další výrobky. Vše je vyráběno přímo v České republice.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online