verze pro tisk

GPS monitoring automobilů: Ideální řešení pro firmy s vozovým parkem

19. červenec 2013

Máte firmu, která má svůj vlastní vozový park, jenž využívají vaši zaměstnanci a chcete mít přehled o tom, kde se s vozidly pohybují? Nejlepším řešením se v tomto případě jeví GPS monitoring vozidel.

Sledování firemních vozidel je velmi důležité

Monitoring vozidel je ve firmách velmi důležitý. Často se totiž stává, že zaměstnanci využívají auta i pro své osobní účely. Vám jako majiteli se pak prodražuje provoz a správa vozového parku.

Nejenže se projezdí více nafty nebo benzinu, ale zároveň dochází k rychlejšímu ojetí vozidel, jsou nutné častější opravy. To vše se pak promítá ve zvýšených nákladech, které jdou samozřejmě za firmou a potažmo vámi jako jejími vlastníky.

GPS monitoring je chytrým systémem, který sleduje mnoho aspektů

GPS monitoring vozidel je efektivním řešením, díky kterému lze snadno a pohodlně sledovat, kde se vozidla aktuálně nacházejí, jaká je jejich spotřeba paliva.

Správa vozového parku pomocí GPS sledování však monitoruje i mnoho dalších aspektů. Kromě spotřeby pohonných hmot to jsou například vytěžování vozidla, sledování otáček motoru atd.

Monitoring se tak přímo dotýká také samotných zaměstnanců. Díky tomu, že je můžete prostřednictvím tohoto systému jednoduše sledovat, nemohou se libovolně se služebním vozidlem projíždět tam, kde v pracovní době a bez vašeho povolení nemají co dělat.

Co získáte GPS monitoringem

Přístup k aplikaci GPS monitoringu je velmi snadný. A co díky němu v konečném důsledku získáte? Výrazně se sníží náklady za správu a provoz vozového parku. Praxe ukazuje, že to může být až dvacet procent.

Práce vašich zaměstnanců také bude daleko efektivnější, neboť zkrátka budou vozidla používat jen pro ty účely, pro které jsou určeny. Dojde k optimalizování služebních cest a tras, vozidla zkrátka pojedou přesně tudy, kudy mají.

GSP monitoring je velmi zajímavým řešením, které může prospět každé firmě, jež má vlastní vozový park. Používáte-li i vy ve firmě automobily, pak je skutečně vhodné se zamyslet nad zajištění GPS monitoringu, který vám ušetří náklady na provoz firmy.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online