verze pro tisk

GPS sledování vozidel: Praktický nástroj pro správu vozového parku firem

29. květen 2013

V mnohých firmách se hojně využívají služební auta. Jenže často si majitelé firem stěžují, že nemají dostatečný přehled o tom, kde se řidiči s vozidly pohybují, kolik mají najeto a případně i jaký je stav vozidla. Přitom si stačí pořídit systém pro sledování vozidel pomocí GPS.

Na systém sledování vozidel máte přístup online

GPS sledování vozidel je systémem, který umožňuje majiteli firmy ( a samozřejmě i dalším, kdo k němu mají přístup) neustále sledovat mnoho údajů o vozidlech, v nichž je tento systém nainstalován.

Moderní GPS sledování vozidel funguje online, takže je možné se na něj napojit prakticky odkudkoliv, kde má majitel přístup k internetu.

Co vše monitoruje GPS sledování vozidel

A co vše sledování vozidel přes GPS umí sledovat. Především pohyb vozidel, která jsou v systému zapojena.

Majitel firmy tak má možnost zjistit, zda řidič ve služebním autě opravdu jede tam, kam má a nejezdí všude možně.

Šetří tak vlastně i náklady, neboť nedochází ke zbytečné spotřebě paliva, které samozřejmě každou firmu, jež má svá služební auta, stojí nemalé finanční prostředky.

Sledování vozidel pomocí GPS dále umožňuje sledovat i jednotlivá tankování vozidel, opotřebení automobilu. Slouží zároveň i jako praktická a pohodlná evidence jízd.

Samozřejmostí je sbírání údajů o spotřebě, rychlosti jízdy či například průměrně rychlosti daného vozidla. Automobily, které jsou napojeny na tento systém, lze sledovat i v reálném čase.

Zefektivněte ve firmě používání služebních vozidel

GPS sledování vozidel významně přispěje k lepší správě vozového parku vaší firmy. Nadále už tak nebudete klít nad tím, kolik zase vaši zaměstnanci najeli kilometrů, proč jsou vozidla zbytečně nevytížená apod.

Tento moderní systém zefektivní činnost ve vaší firmě a tím docílíte možná i výrazného snížení nákladů na její chod.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online