verze pro tisk

Internetová inzerce pro prodej auta vám ušetří čas

30. květen 2012

Pro prodej aut se dá využít několik cest. Nejvíce lidí využívá autobazary, ty však nejsou pro kupující ani samotné prodejce tak výhodné, neboť bazary často cenu automobilů podceňují, nebo si berou provize. Pakliže chce majitel auto prodat výhodně a zároveň i rychle, je lepší volbou internetová auto inzerce, která je dnes možná na mnoha internetových portálech.

Oslovení velkého počtu potencionálních zájemců

Přímá inzerce automobilů existuje již dlouhá léta. Zatímco dříve se pro prodej aut využívala spíše tištěná média, do nichž však příliš lidí nenahlíželo, dnes je situace o poznání jednodušší, a to právě díky internetové inzerci. Ta umožňuje oslovit široké spektrum potencionálních kupců. Kromě toho je pro prodejce výhodná v tom, že si zcela sám může určit cenu, za níž chce auto prodat. Pro případného kupce je pro změnu auto inzerce výhodná v tom, že zjistí přesný popis automobilu, neboť inzerci provádí sám prodejce a tudíž je zde větší předpoklad, že bude vozidlo popsáno podrobně a pravdivě, jinak by se prodejce vystavoval riziku, že mu každý zájemce o automobil nakonec vzhledem k jiným údajům nákup odmítne.

Inzerce přes internet je rychlá

Auto inzerce přes internet má ještě jednu podstatnou výhodu. Je pohodlná a rychlá, někdy je dokonce i zdarma. Rychlost spočívá v tom, že není potřeba nikam chodit, stačí vyplnit potřebné údaje a inzerát vložit, k němu pak ještě přidat fotografie. Inzerce automobilů na internetových portálech je rychlejší i pro zájemce o koupi. Ti si zde snadno a během pár vteřin zjistí základní informace o prodávaném vozidle a také získají potřebný kontakt na prodej auta.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3mAE1exWORKQ

sobota, 6. srpen 2016
17:02

The expirtese shines through. Thanks for taking the time to answer.


Napsal: 3mAE1exWORKQ [Odpovědět]

Povinné ručení - srovnání online