verze pro tisk

Jak levně pořídit nákladní a užitkové vozy?

12. říjen 2015

Nákladní vozidla jsou nezbytnou součástí vozového parku každé spediční firmy, ale i menších firem, která převážejí své zboží zákazníkům ve větším množství. Problém je v tom, že se jedná o drahá vozidla. Tahače návěsů či kompletní vozidla i s přívěsy vás mohou vyjít na miliony korun. Pokud chcete ušetřit, zbývá vám v podstatě jediná možnost – nakoupit použité vozy v některém z bazarů. Těch ale není mnoho. Naštěstí vám v tomto směru poradíme. Podívejte se do bazaru nákladních vozů TIR CENTRUM.

Bazar s nabídkou desítek nákladních vozů a přívěsů

Společnost TIR CENTRUM s.r.o. se přímo specializuje na nákladní vozy, tahače návěsů a sklápěče. Nabízí použitá a tudíž daleko levnější vozidla, která jsou ale stále v perfektním stavu odpovídající jejich ceně. V nabídce aktuálně najdete téměř 2 stovky vozidel všech možných značek.

Bazar vám výrazně usnadní práci. Levný vůz zakoupíte rychle, bez zdlouhavých formalit. Rychlé a férové jednání patří mezi priority společnosti. Ta navíc kromě samotného prodeje zajišťuje rovněž i výkup vozidel. V případě, že tedy naopak chcete nákladní vůz prodat, stačí kontaktovat firmu.

Firma nabízí i výkup vozidel

Výkup probíhá vždy na základě ohodnocení, za vozidlo dostanete nejvyšší možnou cenu. Vyplacení probíhá na účet, v případě potřeby ale můžete dostat hotovost. Ocenění se ujmou profesionálové, kteří s touto činností mají bohaté zkušenosti a jsou schopni stanovit odpovídající cenu vzhledem ke stavu vozidla. Firma vykupuje všechny značky a typy nákladních aut a přívěsů.

Bazar je ideálním způsobem pro ty z vás, kteří chtějí například vozidlo nákladní nad 7,5t, a to za co nejnižší cenu. Hodí se zejména malým firmám, které nemohou investovat plnou částku do nových vozidel. Pro více informací navštivte přímo webové stránky společnosti, kde najdete kompletní nabídku vozů. Stejně tak můžete zavítat do provozovny společnosti, kterou najdete v Praze v ulici Mírového hnutí č. 24.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online