verze pro tisk

Jak postupovat při výběru auta v bazaru

14. říjen 2011

Ne každý má na to, aby si mohl pořídit nový vůz, který právě sjel z výrobní linky. Spousta lidí tak zajde do autobazaru, který nabízí prodej ojetých vozů. Díky bazarům se dá pořídit solidní auto již za pár desítek tisíc korun, což je již přeci jen pro mnoho lidí lákavější a dostupnější, nežli nákup zcela nového automobilu.

Pozor při výběru autobazaru

Autobazarů dnes najdeme velké množství. Při volbě, u kterého si vybereme nové auto, však musíme být opatrní a zjistit si předem reference či služby, které daný autobazar nabízí. Jak by se měl chovat správný autobazar? Především by měl umožnit zákazníkovi si vybraný vůz nejprve vyzkoušet, zda na něm nejsou nějaké podstatné chyby a vady. Autobazar by také měl rozhodně garantovat původ vozu a jeho historii. V neposlední řadě jde i o rychlost vyřizování prodeje ojetého vozu, vstřícnost k zákazníkovi a dobré služby.

Auto Diskont- prodejce ojetých vozů

Prodej ojetých vozidel poskytuje v České republice na velmi slušné úrovni kupříkladu Auto Diskont. Tato společnost si všechna pravidla, která jsme uvedli výše, vzala za své a zákazníci tak v drtivé většině odcházejí z poboček Auto Diskont velmi spokojení. Firma má několik poboček, zkušební jízdu u vyhlédnutého automobilu si lze zajistit na přesné datum a čas, a to pomocí bezplatné linky 800 200 800. Auto Diskont se rovněž snaží zajistit veškeré procedury spojené s prodejem vozu co nejrychleji, administrativa obvykle trvá maximálně 30 dní.

Auto Diskont garantuje nízké ceny, 0% akontaci na všechna auta, 100% doživotní záruku na původ vozidla a také případnou výměnu automobilu za jiný do sedmi dnů. Na mechanický stav vozu je pak poskytována dvanáctiměsíční záruka.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online