verze pro tisk

Jak vybavit profesionální autolakovnu

14. říjen 2015

Chystáte se v brzké době otevřít autolakovnu, ve které budete chtít obsluhovat co největší počet zákazníků v co nejkratších termínech? Pak se neobejdete bez profesionální výbavy.

Lakování aut se do určité míry dá provádět „na kolenou“, aniž byste měli nějaké drahé přístroje. Jenže to vás hodně zdrží, na každém autě strávíte až desítky hodin. Obsloužíte tak jen minimum zákazníků, což se samozřejmě projeví na nízkých tržbách.

Lakovací kabina je základem

Pokud se chcete do podnikání pustit opravdu naplno, nezbývá vám nic jiného, než investovat do kvalitních moderních přístrojů a zařízení. Základem plně profesionální autolakovny musí být stříkací kabina. Stříkací kabiny a lakovací boxy výrazně usnadňují práci. Prodejci vám je namontují. Obvykle si navíc můžete zvolit specifická příslušenství, které vyžadujete pro správný chod vaší provozovny.

Nezapomeňte na odsávací stěny

Kromě lakovací kabiny myslete také na čistotu v provozovně. Té napomohou odsávací stěny. Slouží k zachycování barvy, kterou používáte během lakování. Tím, že jsou přebytky odsávány, nedochází k jejich rozptylování do okolí.

Pokud si pořídíte kvalitní lakovací kabinu s odsávacími stěnami, můžete se směle pustit do podnikání. Už jen s tímto vybavením vám půjde práce mnohem rychleji a pohodlněji. Uspokojíte tak potřeby velkého množství zákazníků. Spustit provoz autolakovny je ostatně velmi dobrý nápad. Stačí se podívat na ulici a zjistíte, že spousta majitelů vozidel ráda vašich služeb využije, protože mají jejich auta značně poškozený a opotřebovaný lak. Nabídněte jim dobrou cenu a brzy se jen poženou.

S nákupem vybavení lakoven si nelámejte hlavu. Stačí navštívit firmu Naver, s.r.o., která sídlí v Brně. Jedná o prodejce špičkových lakovacích kabin, odsávacích stěn i dalšího vybavení pro profesionální lakovny aut.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!

Povinné ručení - srovnání online